vaistai.lt

Pharmatex 60mg vaistiniai makšties tamponai N2

Netiekiamas didmeninės vaistų prekybos įmonių nuo 2013.10.28
Vaistas labai sumažina pastojimo tikimybę, tačiau visiškai nuo jo gali ir neapsaugoti. Veiksmingumas priklauso nuo to, ar taisyklingai vaisto vartojama.
 
Nereceptinis.
 

Kaina iki 7.47
 
Gamintojas :  Innotech International
Veiklioji :  Benzalkonii chloridum
ATC kodas :  G02BB
Brūkšninis kodas :  3400970001064
Grupė :   Urogenitalinę sistemą veikiantys vaistai ir lytiniai hormonai -> Kiti ginekologiniai vaistai -> Intravaginaliniai kontraceptikai

Pastebėjote klaidą ar turite pasiūlymą? Rašykite. Komentaras    

skirtukas
×

Pharmatex 60mg vaistiniai makšties tamponai N2

Informacinis lapelis
 


PAKUOTĖS LAPELIS: INFORMACIJA VARTOTOJUI

 

PHARMATEX 60 mg vaistiniai makšties tamponai

Benzalkonio chloridas

 

Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija.

PHARMATEX tamponų galima įsigyti be recepto, tačiau jį reikia vartoti tiksliai, kaip nurodyta, kad poveikis būtų geriausias.

-  Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti.

-  Jeigu norite sužinoti daugiau arba pasitarti, kreipkitės į vaistininką.

-  Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

 

 

Lapelio turinys

1. Kas yra PHARMATEX ir kam jis vartojamas

2. Kas žinotina prieš vartojant PHARMATEX

3. Kaip vartoti PHARMATEX

4. Galimas šalutinis poveikis

5. Kaip laikyti PHARMATEX

6. Kita informacija

 

 

1. KAS YRA PHARMATEX IR KAM JIS VARTOJAMAS

 

PHARMATEX yra lokalaus poveikio kontraceptikas. Vaistas labai sumažina pastojimo tikimybę, tačiau visiškai nuo jo gali ir neapsaugoti. Veiksmingumas priklauso nuo to, ar taisyklingai vaisto vartojama.

 

Šis kontracepcijos būdas tinka visoms vaisingo amžiaus moterims, ypač toms, kurios laikinai ar apskritai negali vartoti geriamųjų kontraceptikų ar nešioti spiralės, po gimdymo, maitinant krūtimi, prieš menopauzę, kai reikia trumpalaikės papildomos kontracepcijos (pavyzdžiui, kai pamirštama ar pavėluojama išgerti geriamųjų kontraceptikų; tokiu atveju Pharmatex reikia kartu vartoti iki ciklo pabaigos). Be to, PHARMATEX galima vartoti papildomai, naudojant lokalias barjerines kontracepcijos priemones (diafragmą) ar spiralę (ypač tais atvejais, kai gydomasi vaistais nuo uždegimo).

 

 

2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT PHARMATEX

 

PHARMATEX tamponų vartoti negalima:

-  jeigu yra alergija (padidėjęs jautrumas) benzalkonio chloridui arba bet kuriai pagalbinei PHARMATEX tamponų medžiagai.

Vaisto draudžiama vartoti gydantis į makštį vartojamais medikamentais ir lyties organus švarinantis muilu, nebent gydytojas nurodė kitaip.

 

Specialių atsargumo priemonių reikia:

Veiksmingumas pirmiausia priklauso nuo to, ar taisyklingai vaisto vartojama. Šį preparatą ardo net labai mažas muilo kiekis, todėl tuoj pat po lytinio akto galima plauti tik išorinius lyties organus ir tik švariu vandeniu arba naudojant PHARMATEX putojantį preparatą (muilo jame nėra).

Tamponuose yra benzalkonio chlorido, todėl pažeidus lyties organus arba pažeidimui sunkėjant, medikamento vartojimą reikia nutraukti. Jei gydomasi kitokiais makšties preparatais, PHARMATEX galima vartoti tik gydymą baigus.

 

Kitų vaistų vartojimas

Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

 

Nepatartini deriniai

· Kartu nepatariama vartoti į makštį vartojamų preparatų, nes bet kuris lokalaus poveikio makšties vaistas gali panaikinti spermicidinės kontracepcijos veiklumą.

· Šį spermicidą suardo muilas. Vartojant šio vaisto, negalima muilu plauti makšties nei prieš lytinį aktą, nei po jo, nes net ir labai nedidelis muilo kiekis ardo veikliąją medžiagą.

 

Žindymo laikotarpis

Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku.

Krūtimi maitinančioms moterims PHARMATEX vartoti galima.

 

3. KAIP VARTOTI PHARMATEX

 

Išimti tamponą iš lizdinės plokštelės. Padėti vidurinįjį pirštą centre, ant tampono plokščiojo paviršiaus. Kita ranka praskirti lytines lūpas ir tamponą įkišti kiek galima giliau į makštį, kad jis liestųsi prie gimdos kaklelio. Apsauga užtikrinama ir tuo atveju, jei tampono kišimo į makštį metu tam tikra preparato dalis į ją nepatenka. Įkišus tamponą, poveikis prasideda tuoj pat ir trunka mažiausiai 24 valandas. Kito tampono šiuo laikotarpiu naudoti nebūtina, net ir kartojant lytinį aktą. Po panaudojimo tamponą reikia ištraukti. Jei jį ištraukti sunku, reikia atsitūpti (tokiu būdu makšties ilgis sutrumpėja) ir smiliumi bei viduriniuoju pirštu (kaip su pincetu) jį ištraukti. Tamponą reikia ištraukti arba praėjus 24 valandoms po jo įkišimo, arba praėjus vienai valandai po paskutinio lytinio akto.

Tuoj po lytinio akto galima apsiplauti tik iš išorės ir tik vandeniu.

Anksčiau nei po 2 valandų makšties plauti negalima, nes net paprastas vanduo preparatą gali nuplauti.

 

 

4. GALIMAS ŠALUTINIS POVEIKIS

 

PHARMATEX tamponai, kaip ir visi kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

 

Gali atsirasti lokalaus netoleravimo požymių (deginimas ar dirginimas) bei alergija.

 

 

5. KAIP LAIKYTI PHARMATEX

 

Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

 

Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje.

 

Ant dėžutės ir lizdinės plokštelės po „Tinka iki“ nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, PHARMATEX tamponų vartoti negalima. Vaistas tinka vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

 

Vaistų negalima išpilti į kanalizaciją arba išmesti su buitinėmis atliekomis. Kaip tvarkyti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.

 

 

6. KITA INFORMACIJA

 

PHARMATEX sudėtis

 

- Veiklioji medžiaga yra benzalkonio chloridas. Kiekviename vaistiniame makšties tampone yra 60 mg benzalkonio chlorido.

- Pagalbinės medžiagos yra bevandenė citrinų rūgštis, makrogoliai 300 ir 1500, etilenglikolio stearatas, dinatrio fosfatas dodekahidratas, levandų eterinis aliejus, išgrynintas vanduo.

 

PHARMATEX tamponų išvaizda ir kiekis pakuotėje

 

Baltas tamponas, kuriame yra balto kremo.

Kartono dėžutė, kurioje yra 2 arba 6 tamponai, supakuoti į lizdines plokšteles.

 

Rinkodaros teisės turėtojas ir gamintojas

 

Rinkodaros teisės turėtojas

LABORATOIRE INNOTECH INTERNATIONAL

7-9, avenue François Vincent RASPAIL

94110 Arcueil, Prancūzija

 

Gamintojas

INNOTHERA CHOUZY

Rue René Chantereau – L’Isle Vert

41150 Chouzy-sur-Cisse

Prancūzija

 

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į rinkodaros teisės turėtoją.

 

 

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą patvirtintas 2012-01-19

Šaltinis:VVKT 

 

Dėl vaistų vartojimo ir galimo šalutinio poveikio būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku.

Pharmatex 60mg vaistiniai makšties tamponai N2

 
Preparato charakteristikų santrauką sveikatos priežiūros specialistai gali peržiūrėti jiems skirtame elektroniniame vaistų žinyne gydytojams.vaistai.lt
 


 

vaistai intravaginaliniai kontraceptikai ginekologiniai chloridum lytiniai vaistiniai intravaginal farmatex innotech veikiantys pharmatex makšties pharmatech benzalkonii hormonai sistemą kiti international urogenitalinę tamponai contraceptives

Ieškomiausių TOP 5Naudingos nuorodos