vaistai.lt

Artelac Rebalance akių lašai 10ml

 

Artelac Rebalance akių lašai 10ml

 

Kaina apie 15.48
 
Gamintojas :  Bausch&Lomb
Grupė :   Optikos prekės -> Priežiūros priemonės -> Akims

Pastebėjote klaidą ar turite pasiūlymą? Rašykite. Komentaras    

skirtukas
Kraunama e-parduotuvių informacija...
×
Sensivit akių lašai 10ml
Sensivit akių lašai 10ml
Amidrop akių lašai 5ml N6
Amidrop akių lašai 5ml N6
OCUflash 7mg/ml akių lašai 10ml N2
OCUflash 7mg/ml akių lašai 10ml N2
OcuLen akių lašai 10ml
OcuLen akių lašai 10ml
Starazolin Complete akių lašai 10ml
Starazolin Complete akių lašai 10ml
Hyal-Drop multi akių lašai 10ml
Hyal-Drop multi akių lašai 10ml

Artelac Rebalance akių lašai 10ml

Informacinis lapelis
 


„Artelac®Rebalance“ 

0,15 % hialurono rūgštis, polietilenglikolis 8000, būtinieji elektrolitai ir vitaminas B12

 

Gerbiamieji vartotojai,

dėkojame, kad pasirinkote „Artelac®Rebalance“! Šis daugiakomponentis produktas idealiai tinka ilgam malšinti lėtinės ašarų plėvelės disfunkcijos sukeltą akių sausumą ir jas nuraminti bei apsaugoti. „Artelac®Rebalance“ pagrindinės sudedamosios dalys natūraliai randamos  ašarų plėvelėje, todėl jis padeda atstatyti ašarų trūkumą ir ašarų plėvelės balansą, kad ši galėtų vykdyti savo funkcijas (pvz., akies paviršiaus drėkinimą) ir užtikrintų akies paviršiaus apsaugą. „Artelac®Rebalance“ numalšina įvairius sausų akių simptomus, pavyzdžiui, akių sausumą, nuovargį, paraudimą, deginimą ir (arba) uždegimą bei skausmą. „Artelac®Rebalance“ sudėtyje naudojamas naujos kartos konservantas, kuris po sąlyčio su akies paviršiumi išsiskaido į dalis, natūraliai randamas ašarų plėvelėje. „Artelac®Rebalance“ parduodamas įprastuose akių lašų buteliukuose, kuriais labai paprasta naudotis. „Artelac®Rebalance“ padeda palaikyti natūralias ašaras bei lengvina akių vokų judėjimą akies paviršiumi. Jo sudėtyje yra svarbių, natūraliai ašarų plėvelėje randamų medžiagų, kurios užtikrina ilgalaikį akių drėkinimą ir sausų akių simptomų slopinimą. Viena šių medžiagų yra hialurono rūgštis – efektyvus drėkiklis, sulaikantis vandenį. Sudėtyje taip pat yra maistingųjų medžiagų ir būtinųjų elektrolitų (kalio, magnio, natrio ir kalcio).

• „Artelac®Rebalance“ sudėtyje esantis vitaminas B12 saugo nuo oksidacinio streso. Tai suteikia papildomą akies paviršiaus apsaugą. Dėl vitamino B12 „Artelac®Rebalance“ yra rausvos spalvos, kuri įlašinus greitai išsisklaido mirksint.

• „Artelac®Rebalance“ susideda iš dviejų polimerinių junginių, prailginančių jo poveikį slopinant sausų akių simptomus.

• „Artelac®Rebalance“ yra hipotoninis, jis ramina akis ir padeda atstatyti fiziologinį osmosinį ašarų plėvelės ir akies paviršiaus balansą.

• „Artelac®Rebalance“ sudėtyje yra naujos kartos konservantas, kuris akyje išsiskaido į natūralias ašarų sudedamąsias dalis (deguonį, vandenį ir  druskos jonus).

• „Artelac®Rebalance“ lengva vartoti, jis gerai toleruojamas organizmo ir saugus.

Prašome atidžiai perskaityti šią vartojimo instrukciją – joje pateikiama svarbi informacija apie produkto naudojimą. Jei turite klausimų, prašome teirautis gydytojo ar vaistininko arba susisiekti su mumis.

„Bausch + Lomb“ linki Jums džiaugtis sveikomis akimis!

 

Sudėtis

„Artelac®Rebalance“ sudėtyje yra 0,15 % hialurono rūgšties, 0,5 % polietilenglikolio 8000, kalio chlorido, kalcio chlorido, magnio chlorido, natrio chlorido, vitamino B12, sterilaus vandens, boro rūgšties ir „Oxyd“ konservanto (švelnaus konservanto, akies paviršiuje greitai virstančio vandeniu, deguonimi ir  druskos jonais).

 

Vaisto forma

„Artelac®Rebalance“ parduodamas 10 ml akių lašų buteliukuose.

 

„Artelac®Rebalance“ paskirtis

„Artelac®Rebalance“ geriausiai tinka vartoti norint nuraminti akis ir numalšinti lėtinio ašarų plėvelės disfunkcijos sukeliamus nuolatinius sausų akių simptomus. Lėtinę ašarų plėvelės disfunkciją gali sukelti daug veiksnių, įskaitant ašarų liaukos bei akių vokų uždegimą ir disfunkciją, sensorinius sutrikimus bei prastą ašarų kokybę.

Atsiradus šiems sutrikimams gali pasireikšti įvairūs simptomai, pavyzdžiui, akies paviršiaus uždegimas, paraudimas, deginimo pojūtis akyse, sausumas, jautrumas šviesai, akių nuovargis, skausmas ir smėlio akyse pojūtis, kurie, jei nebus gydomi, vėliau gali sukelti uždegimus ir ragenos pažeidimus. Akių sausumo ir ragenos pažeidimų atsiradimą gali paskatinti ir tam tikri vaistai (pavyzdžiui, kontraceptinės tabletės, antihistamininiai preparatai, beta-blokatoriai, antispazminiai vaistai, šlapimo išsiskyrimą skatinantys vaistai), medicininės intervencijos (pavyzdžiui, LASIK operacijos arba refrakcinės operacijos), tam tikros ligos ir kai kurių akių lašų sudėtyje esantys konservantai.

Ašarų plėvelės disfunkciją sukelia kompleksinės priežastys, todėl gali būti taikomi tik tam tikri gydymo būdai, tačiau „Artelac®Rebalance“ sudėtyje yra daug sudedamųjų dalių, skirtų ilgam mažinti akių sausumą.

 

Kaip dažnai vartojamas „Artelac®Rebalance“?

Akių sausumui gydyti produktas vartojamas pagal individualų poreikį, atsižvelgiant į simptomų sunkumą ir intensyvumą. Lašinkite po vieną „Artelac®Rebalance“ lašą į akį nuo 3 iki 5 kartų per dieną, arba, jei reikia, dažniau.

Svarbi informacija vartojant „Artelac®Rebalance“

Retais atvejais šis produktas gali sukelti padidėjusio jautrumo reakciją, pavyzdžiui, vietinę alerginę reakciją. Tokiais atvejais nutraukite vartojimą. „Artelac®Rebalance“ sudėtyje yra naujos kartos konservantas („Oxyd“), kuris, susilietęs su akies paviršiumi, išsiskaido į natūralias ašarų sudedamąsias dalis (deguonį, vandenį ir  druskos jonus).

Nevartokite „Artelac®Rebalance“ pasibaigus jo tinkamumo vartoti laikui.

Nevartokite „Artelac®Rebalance“, jei sugadinta pakuotė.

 

Jei vartojate daugiau nei vieną vaistą akims, tarp lašinimų turi praeiti ne mažiau kaip 15 minučių.

„Artelac®Rebalance“ galima vartoti su visomis kontaktinių lęšių rūšimis ir lašinti į akis jų neišsiimant.

Dėl vitamino B12 (cianokobalamino) „Artelac®Rebalance“ yra rausvos spalvos, kuri įlašinus greitai išsisklaido. Jis netepa drabužių ir kontaktinių lęšių.

 

„Artelac®Rebalance“ vartojimas:

Paveikslėliuose parodyta, kaip paprasta ir lengva vartoti „Artelac®Rebalance“.

1. Prieš vartodami, nuimkite nuo buteliuko apsauginį dangtelį. Venkite buteliuko viršaus sąlyčio su akimi ar pirštais, kad tirpalas nebūtų užterštas.

2. Šiek tiek atloškite galvą, laisvos rankos pirštu truputį patraukite apatinį akies voką į apačią ir laikykite buteliuką vertikaliai virš akies, snapelį nukreipę į apačią. Tada švelniai suspauskite buteliuką, kad išspaustumėte vieną lašą.

3. Kiekvieną kartą pavartoję, vėl uždėkite dangtelį ant buteliuko.

 

 „TUBILUX Pharma“ SpA
 Via Costarica, 20/22

 

00040 Pomecija (RM) Italija

El. paštas auge@bausch.com

www.bausch-lomb.de

 

Platintojas Lietuvoje : UAB PharmaSwiss, Šeimyniškių 21B, LT-09200 Vilnius, Lietuva

 

Papildoma informacija apie „Artelac®Rebalance“

 

Kokias funkcijas atlieka ašarų plėvelė?

Ašarų plėvelė akyje atlieka daug svarbių funkcijų. Ji aprūpina akies paviršių būtinomis maistingomis medžiagomis, sutepa akies vokus ir ragenos paviršių, tarp jų sudarydama apsauginę plėvelę. Ašarų plėvelė padeda palaikyti sveikas akis ir gerą regėjimą. Be to, ji apsaugo akis nuo išsausėjimo, greitina pažeisto ragenos paviršiaus gijimą ir saugo akį nuo įvairių pažeidimų bei kenksmingo poveikio.

 

Ašarų plėvelę sudaro trys sluoksniai. Dėl vidinio mucino sluoksnio ašara prikimba prie akies paviršiaus ir jį drėkina. Vidurinis sluoksnis sudarytas iš vandens, prisotinto maisto medžiagų ir jonų. Jis drėkina akį ir saugo ją nuo infekcijų. Išorinis lipidinis ašarų plėvelės sluoksnis yra tanki riebalinė plėvelė, kuri išlaiko akių drėgnumą ir apsaugo plėvelę nuo per greito išgaravimo.

 

Visi trys sluoksniai sąveikauja optimalioje pusiausvyroje ir palaiko sveiką akies paviršių. Sutrikus ašarų plėvelės pusiausvyrai dėl, pavyzdžiui, atsiradusios lėtinės ašarų plėvelės disfunkcijos, pasireiškia ašarų trūkumas arba pablogėja ašarų sudėtis. Dėl to gali atsirasti įvairių nemalonių pojūčių (pavyzdžiui, akies paviršiaus uždegimas, sausumas) ir simptomų (pavyzdžiui, akių raudonumas, nuovargis, deginimas), galinčių lemti stiprų akių būklės pablogėjimą, tai yra, gali atsirasti stipresni skausmai arba akies paviršiaus pažeidimai.

 

Kaip „Artelac®Rebalance“ gali padėti Jūsų akims?

„Artelac®Rebalance“ sudėtyje esančios medžiagos – dviejų polimerų junginys iš hialurono rūgšties ir polietilenglikolio 8000, sterilus vanduo, kuriame yra kalio, magnio, kalcio, natrio, ir vitaminas B12 – drėkina, papildo ašarų plėvelę ir padeda atkurti jos pusiausvyrą. Rezultatas – išnykę įvairūs sausų akių simptomai ir atkurtas sveikas rageną apsaugantis akių paviršius.

Kaip dar galite padėti savo sausoms, pavargusioms akims?

·   Dažniau darykite pertraukas dirbdami kompiuteriu.

·   Stenkitės reguliariai mirksėti.

·   Reguliariai vėdinkite patalpas arba naudokite oro drėkintuvą.

·   Gerkite pakankamai vandens.

·   Lauke saugokite akis nuo vėjo.

·   Sekite savo mitybą, pasirūpinkite, kad Jūsų mitybos racione būtų kuo daugiau omega-3 riebalų rūgščių ir B grupės vitaminų.

 

 

Sterilizavimo metodas, aseptika.

   Laikyti 1–25 °C temperatūroje.

  Nevartokite, jei pakuotė pažeista.

Išmeskite nesuvartotą medicinos produktą praėjus 2 mėnesiams nuo pirmojo atidarymo.

  Saugokite nuo saulės spindulių.

  Tinkamumo vartoti pabaigos data.

  Prašome perskaityti vartojimo instrukciją.

Serijos kodas.

 

  

Artelac® yra „Bausch & Lomb Incorporated“ arba jos patronuojamųjų bendrovių registruotas prekių ženklas.

© „Bausch & Lomb Incorporated“

 

„Artelac®Rebalance“, 2010 m. birželio mėn.   

SKU numeris

07811German

Dėl vaistų vartojimo ir galimo šalutinio poveikio būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku.


 

    

artelac lomb prekės priemonės priežiūros akių akims bausch optikos lašai rebalance

Ieškomiausių TOP 5
Naudingos nuorodos