vaistai.lt
Nauja testavimo dėl koronaviruso strategija: atskirti tiksliniai ir prevenciniai tyrimai

Įvertinus Lietuvos epidemiologinę situaciją, nuo pirmadienio, birželio 1-osios, tyrimai koronavirusinei infekcijai (COVID-19) nustatyti bus atliekami pagal naują tvarką. Numatyta, kad profilaktinis testavimas bus vykdomas atsižvelgus į savivaldybės epidemiologinius rodiklius arba, kitaip tariant – įvertinus riziką konkrečioje savivaldybėje.

Neurologė apie vaikų ir paauglių galvos skausmą: kaip padėti ir kada sunerimti?

Vienas iš dažniausių nusiskundimų ir vizitų pas gydytoją priežasčių yra galvos skausmas. Galvą gali skaudėti bet kokiame amžiuje, bet dažniau galvos skausmai kamuoja mokyklinio amžiaus vaikus. Kokiais atvejais reikėtų sunerimti vaikui pasiskundus galvos skausmu ir kaip jį numalšinti?


 

Parengtos rekomendacijos dėl kosmetikos gaminių testerių panaudojimo karantino metu

Esant nepalankiai COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) epideminei situacijai, kosmetikos, parfumerijos ir kitose tokios specializacijos parduotuvėse bei prekybos vietose, siūlančiose kosmetikos gaminius vartotojams, turi būti laikomasi Lietuvos Respublikos Vyriausybės nustatytų priemonių ir rekomendacijų, skirtų SARS-CoV-2 viruso plitimo per užterštus objektus rizikos sumažinimui.

Netradicinio pesto padažo receptai: atsargas žiemai kaupkite pavasarį

Bazilikų lapeliai, skrudinti riešutai, kietasis sūris ir tyras alyvuogių aliejus – puikiai pažįstamas derinys pesto padažo mėgėjams. Tačiau šis visiems gerai žinomas itališkas padažas gali būti gaminamas iš įvairiausių kitokių ingredientų.

 

    

Ieškomiausių TOP 5


Naudingos nuorodos