vaistai.lt

Ciccarelli Timodore anatominė apsauga pirštams N1

 
 

Kaina apie 8.92
 
Gamintojas :  Dottor Ciccarrelli Farmaceutici
Brūkšninis kodas :  8002140128240
Grupė :   Reabilitacijos priemonės -> Terapijos priemonės -> Traumų gydymui

Pastebėjote klaidą ar turite pasiūlymą? Rašykite. Komentaras    

skirtukas
Kraunama e-parduotuvių informacija...
×

Ciccarelli Timodore anatominė apsauga pirštams N1

Informacinis lapelis
 


TIMODORE Toe Protector, pirštų apsaugos priemonė, 1 vnt.

Patikrinta dermatologų. NAUDOTI TIK IŠORIŠKAI.

Specialios anatominės formos priemonė apsaugo kojų pirštus nuo įpjovimų, nutrynimų ar sudirgimų, neleidžia formuotis nuospaudoms nutrynus batams. Pagaminta iš minkšto silikono gelio, galima plauti ir naudoti pakartotinai. Sudėtyje esanti parafininė alyva taip pat veikia kaip odos minkštiklis.

Naudojimas: ant piršto, kurį reikia apsaugoti, užmaukite vamzdelio formos apsaugos priemonę (visą arba atkirpkite reikiamo ilgio). Kiekvieną dieną priemonę nuimkite bent 4 valandoms. Pakartotinai naudojama, itin lanksti priemonė. Panaudojus nepraranda savo pirminės formos. Švelniai plaukite rankomis neutraliu muilu ir drungnu vandeniu. Išskalaukite ir leiskite išdžiūti. Priemonei visiškai išdžiūvus, pabarstykite ją talku.

Įspėjimai: nepertraukiamai nenaudoti ilgiau nei tris mėnesius nepasitarus su medikais. Nenaudoti ant gleivinės ir paraudusios arba pažeistos odos. Asmenys, sergantys diabetu, prieš naudodami turi pasitarti su gydytoju. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Netinka jaunesniems nei 3 metų vaikams. Su priemone elgtis atsargiai ir naudoti ją taip, kad būtų išvengta mechaninių apkrovų, kurios ją gali sugadinti.

Pagaminta Italijoje.

Platintojas: Allium UPI, UAB. A. Juozapavičiaus g. 9, 09311 Vilnius; (8 5) 2699217; info@allium.lt

Dėl vaistų vartojimo ir galimo šalutinio poveikio būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku.


 

    

priemonės anatominė reabilitacijos ciccarrelli apsauga gydymui timodore farmaceutici traumų terapijos dottor ciccarelli pirštams

Ieškomiausių TOP 5
Naudingos nuorodos