vaistai.lt

Ciccarelli Timodore silikoninė deformuoto nykščio ir sąnario apsauga žiedas S/M

 
 

Kaina apie 16.26
 
Gamintojas :  Dottor Ciccarrelli Farmaceutici
Brūkšninis kodas :  8002140128134
Grupė :   Reabilitacijos priemonės -> Terapijos priemonės -> Traumų gydymui

Pastebėjote klaidą ar turite pasiūlymą? Rašykite. Komentaras    

skirtukas
Kraunama e-parduotuvių informacija...
×

Ciccarelli Timodore silikoninė deformuoto nykščio ir sąnario apsauga žiedas S/M

Informacinis lapelis
 


TIMODORE Hallux Valgus Protector, silikoninė sąnario apsauga esant pėdos kauliuko deformacijai, 1 vnt.

Dydis S/M. Apsupa ir apsaugo jautrią bei skausmingą nykščio dalį, akimirksniu suteikia palengvėjimą, net esant ryškiai pėdos kauliuko deformacijai. Apsaugo pėdą nuo trynimosi į batą, mažina spaudimą. Mažina skausmą, sukeltą pirmojo vidurinės pėdos dalies sąnario bursito ir kaulo egzostozės (pėdos kauliuko deformacijos). Pagaminta iš minkšto silikono gelio, galima plauti ir naudoti pakartotinai.

Naudojimas: užmaukite žiedą ant pirmojo pėdos piršto. Kiekvieną dieną silikoninę apsaugą nuimkite bent 4 valandoms. Galima naudoti pakartotinai. Švelniai plaukite rankomis neutralia valymo priemone ir šiltu vandeniu. Išskalaukite ir leiskite natūraliai išdžiūti. Priemonei visiškai išdžiūvus, apibarstykite ją talko milteliais.

Įspėjimai: nepertraukiamai nenaudoti ilgiau nei 3 mėnesius nepasitarus su gydytoju. Nenaudoti ant gleivinės ir paraudusios ar pažeistos odos. Jei turima su diabetu susijusių problemų, pasikonsultuoti su gydytoju. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Nenaudoti jaunesniems nei 3 metų vaikams. Su priemone elgtis atsargiai ir naudoti ją taip, kad būtų išvengta mechaninių apkrovų. Jos gali sugadinti žiedą, kuriuo priemonė tvirtinama prie pėdos.

Patikrinta dermatologų.

Platintojas: Allium UPI, UAB. A. Juozapavičiaus g. 9, 09311 Vilnius; (8 5) 2699217; info@allium.lt  

Dėl vaistų vartojimo ir galimo šalutinio poveikio būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku.


 

    

ciccarrelli traumų terapijos sąnario timodore žiedas reabilitacijos gydymui farmaceutici nykščio silikoninė deformuoto apsauga priemonės dottor ciccarelli

Ieškomiausių TOP 5
Naudingos nuorodos