vaistai.lt

Ciccarelli Timodore silikoninis deformuoto nykščio tarpupirščio plėtiklis dydis M N1

 
 

Kaina apie 8.77
 
Gamintojas :  Dottor Ciccarrelli Farmaceutici
Brūkšninis kodas :  8002140127007
Grupė :   Reabilitacijos priemonės -> Terapijos priemonės -> Traumų gydymui

Pastebėjote klaidą ar turite pasiūlymą? Rašykite. Komentaras    

skirtukas
Kraunama e-parduotuvių informacija...
×

Ciccarelli Timodore silikoninis deformuoto nykščio tarpupirščio plėtiklis dydis M N1

Informacinis lapelis
 


TIMODORE Big toe straightener, nykštį tiesinanti priemonė

Apsaugo ir padeda ištiesinti kojų nykštį, esant pirštų persidengimui. Priemonė suformuoja erdvę tarp pirmojo ir antrojo pirštų, neleidžia jiems trintis vienam į kitą. Neleidžia įaugti nagams ir apsaugo nuo tarpupirščių nuospaudų, atsirandančių dėl spaudimo ir trynimosi, mažina skausmą. Pagaminta iš minkšto silikono gelio, galima plauti ir naudoti pakartotinai. Sudėtyje esanti parafininė alyva taip pat veikia kaip odos minkštiklis.

Naudojimas: įterpkite priemonę tarp pirmojo ir antrojo pirštų. Kiekvieną dieną produktą nuimkite bent 4 valandoms. Jį galima naudoti pakartotinai. Švelniai plaukite rankomis neutralia valymo priemone ir šiltu vandeniu. Išskalaukite ir leiskite natūraliai išdžiūti. Priemonei visiškai išdžiūvus, apibarstykite ją talko milteliais.

Įspėjimai: nepertraukiamai nenaudoti ilgiau nei 3 mėnesius nepasitarus su gydytoju. Nenaudoti ant gleivinės ir paraudusios ar pažeistos odos. Jei turima su diabetu susijusių problemų, pasikonsultuoti su gydytoju. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Nenaudoti jaunesniems nei 3 metų vaikams. Patikrinta dermatologų. NAUDOTI TIK IŠORIŠKAI.

Pagaminta Italijoje.

 

Platintojas: Allium UPI, UAB. A. Juozapavičiaus g. 9, 09311 Vilnius; (8 5) 2699217; info@allium.lt

Dėl vaistų vartojimo ir galimo šalutinio poveikio būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku.


 

    

gydymui priemonės reabilitacijos ciccarrelli farmaceutici tarpupirščio ciccarelli plėtiklis dottor nykščio silikoninis dydis traumų deformuoto timodore terapijos

Ieškomiausių TOP 5
Naudingos nuorodos