vaistai.lt

Caelyx 2mg/ml koncentratas infuziniam tirpalui 10ml N1

vartojamas gydyti krūties vėžį pacientėms, kurioms nustatyta širdies veiklos sutrikimų rizika.
 
Receptinis.
Nekompensuojamas.
 

Kaina iki 475.99
su receptu
 
Gamintojas :  Janssen-Cilag
Veiklioji :  Doxorubycinum
ATC kodas :  L01DB01
Grupė :   Antinavikiniai vaistai ir imunomoduliatoriai -> Antinavikiniai vaistai -> Antraciklinai ir jiems giminingi preparatai -> Doxorubicin

Pastebėjote klaidą ar turite pasiūlymą? Rašykite. Komentaras    

skirtukas
×

Caelyx 2mg/ml koncentratas infuziniam tirpalui 10ml N1

Informacinis lapelis
 


Pakuotės lapelis: informacija vartotojui

 

Caelyx 2 mg/ml koncentratas infuziniam tirpalui

 

Pegiliuotas liposominis doksorubicino hidrochloridas

 

Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, prieš pradėdami vartoti vaistą, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija.

 • Neišmeskite šio lapelio, nes gali vėl prireikti jį perskaityti.

 

 • Jeigu kiltų daugiau klausimų, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.
 • Šis vaistas skirtas tik Jums, todėl kitiems žmonėms jo duoti negalima. Vaistas gali jiems pakenkti (net tiems, kurių ligos požymiai yra tokie patys kaip Jūsų).
  • Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis (net jeigu jis šiame lapelyje nenurodytas), kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Žr. 4 skyrių.

 

Apie ką rašoma šiame lapelyje?

 

 1. Kas yra Caelyx ir kam jis vartojamas
 2. Kas žinotina prieš vartojant Caelyx
 3. Kaip vartoti Caelyx

 

 1. Galimas šalutinis poveikis

5   Kaip laikyti Caelyx

 

 1. Pakuotės turinys ir kita informacija

 

 

 1. Kas yra Caelyx ir kam jis vartojamas

 

Caelyx yra priešnavikinis preparatas.

 

Caelyx vartojamas gydyti krūties vėžį pacientėms, kurioms nustatyta širdies veiklos sutrikimų rizika. Caelyx taip pat vartojamas gydyti kiaušidžių vėžį. Jis vartojamas naikinti vėžines ląsteles, sumažinti auglio dydį, sulėtinti auglio augimą ir pailginti Jūsų gyvenimą.

 

Caelyx kartu su kitu vaistu bortezomibu vartojamas gydyti dauginę mielomą (kraujo vėžį) pacientams, kuriems jau buvo taikytas mažiausiai vienas gydymo būdas.

 

Caelyx taip pat vartojamas gydyti Kapoši sarkomą; nuo Caelyx vėžys gali suplonėti, palengvėti ar netgi susitraukti. Kiti Kapoši sarkomos simptomai, tokie kaip patinimas aplink naviką, taip pat gali pagerėti arba išnykti.

 

Caelyx yra vaistinio preparato, kuris sąveikaudamas su ląstelėmis gali selektyviai naikinti vėžines ląsteles. Caelyx sudėtyje esantis doksorubicino hidrochloridas yra mažyčiuose rutuliukuose, vadinamuose pegiliuotomis liposomomis, kurios padeda vaistiniam preparatui iš kraujo patekti į vėžinį, o ne į sveiką audinį.

 

 

 1. Kas žinotina prieš vartojant Caelyx

 

Caelyx vartoti negalima:

 

 • jeigu yra alergija doksorubicino hidrochloridui, žemės riešutams, sojai arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje).

 

Įspėjimai ir atsargumo priemonės

 

Turite pasakyti gydytojui:

 • jeigu Jūs esate gydoma nuo širdies arba kepenų susirgimų;
 • jeigu Jūs sergate diabetu, kadangi Caelyx sudėtyje yra cukraus ir dėl to gali tekti pakoreguoti Jūsų diabeto gydymą;
  • jeigu Jūs sergate Kapoši sarkoma ir Jums pašalinta blužnis;
  • jeigu pastebite burnoje opeles, spalvos pokytį ar jaučiate bet kokį diskomfortą.

 

Vaikams ir paaugliams

 

Caelyx negalima vartoti vaikams ir paaugliams, nes nėra žinoma, kaip vaistas gali juos paveikti.

 

Kiti vaistai ir Caelyx

 

Pasakykite gydytojui arba vaistininkui

 • jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto;
 • jeigu Jums yra taikomas ar buvo taikytas kitoks gydymas nuo vėžio, kadangi ypač svarbu atkreipti dėmesį į gydymą, nuo kurio sumažėja baltųjų kraujo kūnelių skaičius, nes tai gali įtakoti tolesnį baltųjų kraujo kūnelių skaičiaus mažėjimą. Jei Jums kyla abejonių dėl anksčiau skirto gydymo ar dėl kitų ligų, kuriomis sirgote, aptarkite tai su gydytoju.

 

Nėštumas ir žindymo laikotarpis

 

Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku.

 

Kadangi Caelyx veiklioji medžiaga doksorubicino hidrochloridas gali sukelti apsigimimus, todėl, jei manote, jog laukiatės, būtinai apie tai pasakykite savo gydytojui. Jeigu Jūs ar Jūsų partneris vartoja Caelyx, venkite nėštumo vaisto vartojimo laikotarpiu ir šešis mėnesius po gydymo Caelyx.

 

Kadangi doksorubicino hidrochloridas gali turėti žalingą poveikį žindomiems kūdikiams, prieš pradėdamos vartoti Caelyx moterys turi nutraukti žindymą. Sveikatos specialistai rekomenduoja ŽIV užsikrėtusioms moterims bet kokiomis aplinkybėmis nemaitinti savo kūdikių krūtimi, kad neperduotų jiems ŽIV.

 

Vairavimas ir mechanizmų valdymas

 

Jei gydymo Caelyx metu jaučiatės pavargęs ar mieguistas, nevairuokite, nesinaudokite veikiančiais įrankiais ar mechanizmais.

 

Caelyx sudėtyje yra sojų aliejaus ir natrio

 

Caelyx sudėtyje yra sojų aliejaus. Jei esate alergiškas (alergiška) žemės riešutams arba sojai, Jums šio vaisto vartoti negalima.

Caelyx dozėje yra mažiau kaip 1 mmol (23 mg) natrio, t.y. jis beveik neturi reikšmės.

  

 1. Kaip vartoti Caelyx

 

Caelyx yra unikali vaisto forma. Jo negalima vartoti pakaitomis su kitomis doksorubicino hidrochlorido formomis.

 

Kiek Caelyx yra skiriama?

 

Jeigu esate gydoma nuo krūties arba kiaušidžių vėžio, Caelyx bus skiriama po 50 mg vienam kvadratiniam metrui Jūsų kūno paviršiaus ploto (atsižvelgiant į Jūsų ūgį ir svorį). Dozė bus kartojama kas 4 savaites tol, kol liga neprogresuos ir Jūs toleruosite gydymą.

 

Jei esate gydomas nuo dauginės mielomos ir Jums jau buvo taikytas mažiausiai vienas gydymo būdas, 4 trijų savaičių gydymo bortezomibu kurso dieną iš karto po bortezomibo sulašinimo per 1 valandą bus sulašinama 30 mg kvadratiniam metrui kūno paviršiaus ploto (apskaičiuoto atsižvelgiant į Jūsų ūgį ir svorį) Caelyx dozė. Dozė bus lašinama kartotinai tol, kol į gydymą pakankamai reaguosite ir jį toleruosite.

 

Jeigu Jums gydoma Kapoši sarkoma, Caelyx bus skiriama po 20 mg vienam kvadratiniam metrui Jūsų kūno paviršiaus ploto (pagal Jūsų ūgį ir svorį). Dozė bus kartojama kas 2 – 3 savaites 2 – 3 mėnesius, po to taip dažnai, kiek reikės, kad būtų išlaikytas Jūsų būklės pagerėjimas.

 

Kaip Caelyx skiriamas

 

Jūsų gydytojas gali skirti Jums Caelyx lašelinę (infuziją) į veną. Priklausomai nuo dozės ir indikacijų, tai gali užtrukti nuo 30 minučių iki daugiau negu vienos valandos (t.y., 90 minučių).

 

Ką daryti pavartojus per didelę Caelyx dozę?

 

Dėl ūmaus perdozavimo sustiprėja šalutinis poveikis, toks kaip burnos opos arba baltųjų kraujo kūnelių ir trombocitų skaičiaus sumažėjimas kraujyje. Jam gydyti skiriama antibiotikų, trombocitų transfuzijos, naudojami baltųjų kraujo kūnelių gaminimą stimuliuojančios priemonės ir taikomas simptominis burnos opų gydymas.

 

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  

 1. Galimas šalutinis poveikis

 

Šis vaistas, kaip ir visi kiti, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

 

Atliekant Caelyx infuziją gali kilti šios reakcijos: veido paraudimas, dusulys, galvos skausmas, šaltkrėtis, nugaros skausmas, krūtinės ir/arba gerklės veržimas, gerklės skausmas, žemas arba padidėjęs kraujospūdis, dažnas širdies plakimas, veido tinimas, karščiavimas, galvos svaigimas, pykinimas, nevirškinimas, niežėjimas, išbėrimas ir prakaitavimas. Labai retai pasitaikė priepuolių (traukulių). Taip pat gali dilgčioti arba tinti oda injekcijos vietoje. Jeigu tuo metu, kai Jums lašinamas Caelyx, ima dilgčioti arba skaudėti, nedelsdami pasakykite gydytojui.

 

Nedelsdami kreipkitės į gydytoją, jeigu:

 

 • delnų ir padų oda rausta ir tampa skausminga;

 

 • atsiranda skausmingų paraudimų odoje ir (arba) pūslių ant kūno ar burnoje;
 • atsiranda širdies veiklos sutrikimų;

 

 • atsiveria opos burnoje;
 • imate karščiuoti ar pasireiškia koks nors kitas infekcijos požymis;

 

 • jums staiga pritrūksta oro arba jaučiate stiprų skausmą krūtinės plote, galintį stiprėti giliai kvėpuojant ar kosint;
  • kojos pradeda tinti, kaisti arba tampa jautrios, kartais pradeda skaudėti, o skausmas sustiprėja atsistojant arba vaikščiojant.

 

Kiti šalutiniai poveikiai

 

Tarp infuzijų gali pasireikšti:

 

Labai dažnas šalutinis poveikis (gali pasireikšti daugiau kaip 1 iš 10 žmonių)

 

 • delnų ir padų paraudimas, tinimas ir opos. Toks poveikis pasitaiko dažnai ir gali būti stiprus. Kai poveikis stiprus, jis gali trikdyti kasdienę veiklą ir trukti 4 ar daugiau savaičių, kol visiškai išnyksta. Gydytojas gali nuspręsti atidėti naujos dozės pradžią ir/arba sumažinti dozę (žr. toliau esantį skyrelį Kaip išvengti ir gydyti delnų - padų sindromą);
 • burnos arba gerklės skausmas arba opos, pykinimas, vėmimas, viduriavimas, vidurių užkietėjimas, apetito praradimas, svorio netekimas;
  • baltųjų kraujo kūnelių kiekio sumažėjimas, dėl kurio padidėja infekcijų galimybė. Dėl anemijos (raudonųjų kraujo kūnelių kiekio sumažėjimo) gali būti jaučiamas nuovargis, o dėl sumažėjusio trombocitų kiekio padidėja kraujavimo rizika. Retais atvejais, dėl mažo baltųjų kraujo kūnelių kiekio gali kilti rimta infekcija. Dėl galimų Jūsų kraujo kūnelių pakitimų Jums bus reguliariai atliekami kraujo tyrimai. Remiantis klinikiniu AIDS - KS sergančių pacientų tyrimu, kuriame buvo lyginamas Caelyx ir kitoks gydymas (bleomicinas arba vinkristinas), vartojant Caelyx gali padidėti kai kurių infekcijų tikimybė. Tačiau priešingai negu AIDS - KS sergantiems pacientams, kai Caelyx buvo lyginamas su standartiniu toli pažengusio kiaušidžių vėžio gydymu (topotekanas), infekcijų rizika Caelyx gydomiems pacientams buvo kur kas mažesnė. Krūties vėžio tyrimų metu mažo kraujo kūnelių kiekio ir infekcijų rizika buvo panašiai maža. Kai kurie iš šių požymių gali būti susiję ne su Caelyx, o su Jūsų liga;

 

 • bendras nuovargis, silpnumas, delnų ir padų dilgčiojimas arba skausmas;

 

 • plaukų slinkimas.

  

Dažnas šalutinis poveikis (gali pasireikšti daugiau kaip 1 iš 10 žmonių)

 

 • skrandžio skausmas;
 • burnos pienligė (grybelinė burnos infekcija), opos nosyje, kraujavimas iš nosies, peršalimo pažeidimai ir liežuvio uždegimas;
  • vartojant Caelyx laboratoriniai kepenų veiklos tyrimai gali rodyti kepenų funkcijos suaktyvėjimą arba sulėtėjimą;
  • mieguistumas, galvos svaigimas, alpimas, kaulų skausmai, nenormalus raumenų įtempimas, krūtinės skausmas, raumenų skausmas, kojų mėšlungis arba tinimas, bendras tinimas, tinklainės (šviesą atpažįstančios akies dalies) uždegimas, padidėjęs ašarų išsiskyrimas, neaiškus matymas, delnų ir padų dilgčiojimas arba skausmas;

- plaukų folikulų uždegimas, pleiskanojanti oda, uždegimas arba išbėrimas, nenormali odos pigmentacija (spalva) ir nagų pažeidimas;

 • širdies funkcijos sutrikimai, pvz., nereguliarus širdies plakimas, išsiplėtusios kraujagyslės;

 

 • karščiavimas, pakilusi temperatūra arba kokie nors kiti infekcijos požymiai, kurie gali būti susiję su Jūsų liga;
 • kvėpavimo sutrikimai, t.y. sunku kvėpuoti arba kosėti; tai gali būti susiję su infekcijomis, kuriomis užsikrėtėte dėl savo ligos;
  • nepakankamas vandens kiekis organizme (dehidratacija), didelis svorio netekimas ir raumenų nykimas, mažas kalcio, magnio, kalio ar natrio kiekis kraujyje, didelis kalio kiekis kraujyje;
   • stemplės uždegimas, skrandžio gleivinės uždegimas, sunkumas ryti, sausa burna, dujų kaupimasis, dantenų uždegimas (gingivitas), skonio pojūčio pasikeitimas;
   • makšties uždegimas;
   • skausmas šlapinantis;

 

 • jeigu Jums anksčiau buvo pasireiškusios odos reakcijos, t.y., odos skausmas, paraudimas ir išsausėjimas taikant radioterapiją, jos taip pat gali pasireikšti vartojant Caelyx;
 • sąnarių skausmas, susilpnėjęs ar nenormalus dirginimo pojūtis, ragenos uždegimas, akies paraudimas, kapšelio paraudimas gali pasireikšti gydant kartu Caelyx ir bortezomibu.

 

Jei vartojama vien Caelyx, kai kuris išvardytas šalutinis poveikis yra mažiau tikėtinas, o kai kuris nepasireiškia visai.

 

Nedažnas šalutinis poveikis (gali pasireikšti daugiau kaip 1 iš 100 žmonių)

 

 • sumišimas;

 

 • venų uždegimas ir kraujo krešulių susidarymas venose, kurie gali sutrikdyti kraujo tėkmę plaučiuose ir dėl to gali pasireikšti dusulys, skausmas krūtinėje ir pernelyg smarkus širdies plakimas;

 

 • nenormalus širdies ritmas, greitų ar nelygių širdies dūžių pojūtis (palpitacijos), širdies nepakankamumas, dėl kurio Jums sunku kvėpuoti ir gali patinti kojos, širdies sustojimas.

 

Retas šalutinis poveikis (gali pasireikšti ne daugiau kaip 1 iš 1000 žmonių)

 

 • dėl mažo deguonies kiekio kraujyje pamėlusi oda ir gleivinės;

 

 • odos sustorėjimo lopai.

 

Labai retas šalutinis poveikis (gali pasireikšti mažiau kaip 1 iš 10 000 žmonių)

 

-  sunkios odos reakcijos, pvz., plačiai išplitęs odos lupimasis, pūslės ir gleivinių erozijos (Stevens-Johnson sindromas ar toksinė epidermio nekrolizė);

 • ilgai vartojant Caelyx (ilgiau kaip metus) gali pasireikšti burnos vėžys.

 

Pranešimas apie šalutinį poveikį

 

Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arba slaugytojai. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti tiesiogiai naudodamiesi V priede nurodyta nacionaline pranešimo sistema. Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą

 

Strategijos, kaip išvengti delnų ir padų sindromo ir kaip jį gydyti, apima

 

- kai tik įmanoma, mirkymą delnų ir/arba pėdų šaltame vandenyje (pvz., žiūrint televizorių, skaitant ar klausant radijo);

 • laikymą delnų ir pėdų nepridengtomis (jokių pirštinių, kojinių ir pan.);

  

 • buvimą vėsioje vietoje;

 

 • kai šilta, maudymąsi vėsiame vandenyje;
 • vengimą energingos veiklos, dėl kurios galima patirti traumų (pvz., bėgimo);

 

 • vengimą labai karšto vandens (pvz., sūkurinių vonių, saunų);
 • vengimą ankštos avalynės ar aukštakulnių batelių.

 

Piridoksinas (vitaminas B6):

 

 • vitamino B6 galima nusipirkti be recepto;

 

 • kasdien vartokite po 50-150 mg pradėdami tada, kai tik pastebėsite pirmuosius raudonavimo požymius ar pajusite dilgčiojimą.

 

 

 1. Kaip laikyti Caelyx

 

Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.

 

Laikyti šaldytuve (2 °C – 8 °C). Negalima užšaldyti.

 

Praskiedus

 

Cheminės ir fizikinės paruošto tirpalo savybės išlieka nepakitusios 24 valandas, laikant tirpalą 2 °C – 8 °C temperatūroje. Mikrobiologiniu požiūriu vaistą reikėtų suvartoti iš karto. Nesuvartojęs iš karto vartotojas pats atsako už tai, kad prieš vartojimą paruoštas tirpalas būtų laikomas ne ilgiau kaip

 

24 valandas ir ne aukštesnėje kaip 2 °C – 8 °C temperatūroje. Nesunaudotus flakonus, reikia sunaikinti.

 

Ant etiketės ir kartoninės pakuotės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima.

 

Pastebėjus nuosėdų ar kitų dalelių, šio vaisto vartoti negalima.

 

Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.

 

 

 1. Pakuotės turinys ir kita informacija

 

Caelyx sudėtis

 

 • Veiklioji medžiaga yra doksorubicino hidrochloridas. Viename ml Caelyx yra 2 mg pegiliuotos liposominės formos doksorubicino hidrochlorido.
  • Pagalbinės medžiagos yra a-(2-[1,2-distearoil-sn-glicero(3)fosfooksi]etilkarbamoil)-w-metoksipoli(oksietilen)-40 natrio druska (MPEG-DSPE), visiškai hidrogenizuotas sojos fosfatidilcholinas (HSFC), cholesterolis, amonio sulfatas, sacharozė, histidinas, injekcinis vanduo, vandenilio chlorido rūgštis (pH reguliuoti), natrio hidroksidas (pH reguliuoti). Žr. 2 skyrių.

 

Caelyx koncentratas infuziniam tirpalui: flakonai po 10 ml (20 mg) arba 25 ml (50 mg).

 

Caelyx išvaizda ir kiekis pakuotėje

 

Koncentratas infuziniam tirpalui yra sterilus, skaidrus ir raudonos spalvos.

Caelyx pakuotėje gali būti vienas arba dešimt flakonų.

 

Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.

 

Registruotojas

 

Janssen-Cilag International NV

Turnhoutseweg 30

B-2340 Beerse

Belgija

Gamintojas

 

Janssen Pharmaceutica NV

Turnhoutseweg 30

B-2340 Beerse

 

Belgija

 

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį registruotojo atstovą.

 

 

België/Belgique/Belgien

 

Janssen-Cilag NV

Antwerpseweg 15-17

B-2340 Beerse

 

Tel/Tél: +32 14 64 94 11

 

България

 

„Джонсън & Джонсън България” ЕООД

ж.к. Младост 4

Бизнес Парк София, сграда 4

София 1766

 

Тел.: +359 2 489 94 00

 

Česká republika Janssen-Cilag s.r.o. Walterovo náměstí 329/1 CZ158 00 Praha 5 – Jinonice Tel.: +420 227 012 227

 

Danmark

 

Janssen-Cilag A/S

Bregnerødvej 133

DK-3460 Birkerød

 

Tlf: +45 4594 8282

 

Deutschland

 

Janssen-Cilag GmbH

Johnson & Johnson Platz 1

D-41470 Neuss

Tel: +49 2137 955 955

 

Eesti

 

UAB "JOHNSON & JOHNSON"Eesti filiaal

Lõõtsa 2

EE-11415 Tallinn

Tel: +372 617 7410

 

Ελλάδα

 

Janssen-Cilag Φαρμακευτική Α.Ε.Β.Ε.

Λεωφόρος Ειρήνης 56 GR-151 21 Πεύκη, Αθήνα Tηλ: +30 210 80 90 000

  

 

Lietuva

UAB "JOHNSON & JOHNSON"

Konstitucijos pr. 21C

LT-08130 Vilnius

 

Tel: +370 5 278 68 88

 

Luxembourg/Luxemburg

 

Janssen-Cilag NV

Antwerpseweg 15-17

B-2340 Beerse

Belgique/Belgien

 

Tél/Tel: +32 14 64 94 11

 

Magyarország

 

Janssen-Cilag Kft.

Nagyenyed u. 8-14

H-Budapest, 1123

Tel.: +36 1 884 2858

 

Malta

 

AM MANGION LTD.

 

Mangion Building, Triq Ġdida fi Triq Valletta MT-Ħal-Luqa LQA 6000 Tel: +356 2397 6000

 

Nederland

 

Janssen-Cilag B.V.

Graaf Engelbertlaan 75

NL-4837 DS Breda

Tel: +31 76 711 1111

 

Norge

 

Janssen-Cilag AS

Postboks 144

NO-1325 Lysaker

Tlf: +47 24 12 65 00

 

Österreich

 

Janssen-Cilag Pharma GmbH

Vorgartenstraße 206B

A-1020 Wien

 

Tel: +43 1 610 300

 

España   Polska

 

Janssen-Cilag, S.A. Janssen-Cilag Polska Sp. z o.o.

Paseo de las Doce Estrellas, 5-7 ul. Iłżecka 24

E-28042 Madrid PL-02-135 Warszawa

Tel: +34 91 722 81 00  Tel.: +48 22 237 60 00

 

France Portugal

 

Janssen-Cilag   Janssen-Cilag Farmacêutica, Lda.

1, rue Camille Desmoulins, TSA 91003 Lagoas Park, Edifício 9

F-92787 Issy Les Moulineaux, Cedex 9 P-2740-262 Porto Salvo

 

Tél: 0 800 25 50 75 / +33 1 55 00 40 03   Tel: +351 214 368 600

 

Hrvatska  România

 

Johnson & Johnson S.E. d.o.o.   Johnson & Johnson România SRL

Oreškovićeva 6h   Str. Tipografilor nr. 11-15

10010 Zagreb   Clădirea S-Park, Corp B3-B4, Etaj 3

Tel: +385 1 6610 700   013714 Bucureşti, ROMÂNIA

Tel: +40 21 207 1800

 

Ireland   Slovenija

 

Janssen Sciences Ireland UC Johnson & Johnson d.o.o.

Barnahely Šmartinska cesta 53

Ringaskiddy   SI-1000 Ljubljana

IRL – Co. Cork P43 FA46  Tel: +386 1 401 18 00

Tel: +353 1 800 709 122

 

Ísland   Slovenská republika

 

Janssen-Cilag AB Johnson & Johnson, s.r.o.

c/o Vistor hf. CBC III, Karadžičova 12

Hörgatúni 2 SK-821 08 Bratislava

IS-210 Garðabær   Tel: +421 232 408 400

Sími: +354 535 7000

 

Italia  Suomi/Finland

 

Janssen-Cilag SpA  Janssen-Cilag Oy

Via M.Buonarroti, 23   Vaisalantie/Vaisalavägen 2

I-20093 Cologno Monzese MI FI-02130 Espoo/Esbo

 

Tel: +39 02 2510 1  Puh/Tel: +358 207 531 300

 

Κύπρος   Sverige

 

Βαρνάβας Χατζηπαναγής Λτδ Janssen-Cilag AB

Λεωφόρος Γιάννου Κρανιδιώτη 226 Box 4042

Λατσιά SE-169 04 Solna

CY-2234 Λευκωσία   Tel: +46 8 626 50 00

Τηλ: +357 22 207 700

 

Latvija   United Kingdom

UAB "JOHNSON & JOHNSON"filiāle Latvijā   Janssen-Cilag Ltd.

Mūkusalas iela 101 50-100 Holmers Farm Way

Rīga, LV-1004 High Wycombe

Tel: +371 678 93561 Buckinghamshire HP12 4EG - UK

Tel: +44 1 494 567 444

 

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas

  

Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Europos vaistų agentūros tinklalapyje http://www.ema.europa.eu.

 

 

 

Dėl vaistų vartojimo ir galimo šalutinio poveikio būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku.

Caelyx 2mg/ml koncentratas infuziniam tirpalui 10ml N1

 
Preparato charakteristikų santrauką sveikatos priežiūros specialistai gali peržiūrėti jiems skirtame elektroniniame vaistų žinyne gydytojams.vaistai.lt
 


 

    

caelyx tirpalui vaistai janssen cilag jiems doxorubicin antinavikiniai infuziniam doxorubycinum giminingi imunomoduliatoriai koncentratas antraciklinai preparatai papr

Ieškomiausių TOP 5


Naudingos nuorodos