vaistai.lt
Ar Lietuvos pacientams pasiekiami inovatyvūs vėžio gydymo būdai?
Lietuvoje kasmet diagnozuojama apie 18000 naujų vėžio atvejų. Ši negailestinga diagnozė žmones dažniausiai užklumpa iš pasalų ir kaip reikiant išmuša tvirtą pagrindą iš po kojų. Tačiau šiandien daugybė onkologinių ligų, laiku jas diagnozavus ar pritaikius inovatyvius gydymo metodus, yra kontroliuojamos.
Saugokitės – užkratas visai šalia: daugiausia spalinių kiaušinėlių – mūsų miegamuosiuose
Į portalą VLMEDICINA.LT kreipėsi skaitytoja, klausdama, ar darželyje daromi profilaktiniai tyrimai dėl spalinių. Ji teiravosi, ką daryti, jei buvo pastebėta, kad vaikas, lankantis darželį, turi spalinių. „Perspėti auklėtoją? Anksčiau būdavo reguliariai tikrinama, o kaip dabar? Kaip spalinės patenka į organizmą? Kaip nuo jų apsisaugoti? Kokie simptomai? Kokių komplikacijų spalinės gali sukelti?“ – klausimais redakciją užvertė susirūpinusi mama.
Nesaikingai vartojantys alkoholį privalės dalyvauti prevencinėse programose
Ministrų kabinetas pritarė Sveikatos apsaugos ministerijos siūlymui, kuriuo tam tikrus administracinius pažeidimus padarę žmonės savo sutikimu būtų įpareigoti dalyvauti prevencinėse programose, skirtose nepilnamečiams ar suaugusiems žmonėms arba gauti reikiamas gydymo paslaugas.
10 dalykų, kurių nedaro išmintingi žmonės
Ar pastebėjote, kad visi žmonės, kuriuos laikome išmintingais, yra nepaprastai ramūs? Kas jiems tokiems padeda būti? Ką jie daro kitaip nei visi kiti? Ir kokių dalykų išmintingi žmonės tiesiog nedaro? Matydami išmintingą žmogų neretai svarstome, kaip jis toks tapo, ką darė, kaip gyveno ir elgėsi, kokie jo įpročiai lėmė dabartinę padėtį. Veiksnių ir sąlygų yra nemažai, tačiau kur kas lengviau pasakyti, ko išmintingi žmonės nedaro.
Kompleksų nuodėmklausiai: kam patikėti savo paslaptis?
Dėl didesnių ar mažesnių išvaizdos trūkumų kompleksuojančiam ir pagalbos ieškančiam žmogui gali būti nelengva išsirinkti plastikos chirurgą, kuriam patikėtų savo paslaptis ir lūkesčius. Kokiais kriterijais reikėtų vadovautis ieškant plastikos chirurgo, pasakoja Domantas Rainys, klinikos „Grožio chirurgija“ plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas.
Ar pastebėjote, kad dažnai turtuoliai atrodo kur kas geriau, nei leistų jų amžius? Spėjama, kad visa tai dėl slapta atliekamos ir vampyrus primenančios procedūros
Ar pastebėjote, kad garsiausi pasaulio verslininkai labai lėtai sensta? Kai kurie iš jų atrodo lyg nuolat jaunėtų, nors jokių plastinių operacijų pėdsakų nematyti. Spėjama, kad tai gali būti filmus apie vampyrus primenančios procedūros rezultatas.
 

Ieškomiausių TOP 5Naudingos nuorodos