vaistai.lt

Gordius 300mg kietosios kapsulės N50

Epilepsijai gydyti ir periferiniui neuropatiniam skausmui malšinti.
 
Receptinis.
Nekompensuojamas.
 

Kaina iki 15.16
su receptu
 
Gamintojas :  Gedeon Richter
Veiklioji :  Gabapentinum
ATC kodas :  N03AX12
Brūkšninis kodas :  5997001360569
Grupė :   Nervų sistemą veikiantys vaistai -> Antiepilepsiniai vaistai -> Kiti antiepilepsiniai preparatai -> Gabapentin

Pastebėjote klaidą ar turite pasiūlymą? Rašykite. Komentaras    

skirtukas
Kraunama e-parduotuvių informacija...
×

Gordius 300mg kietosios kapsulės N50

Informacinis lapelis
 


Pakuotės lapelis: informacija vartotojui

 

GORDIUS 300 mg kietosios kapsulės

GORDIUS 400 mg kietosios kapsulės

Gabapentinas

 

Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, prieš pradėdami vartoti vaistą, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija.

− Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti.

− Jeigu kiltų daugiau klausimų, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

−  Šis vaistas skirtas tik Jums, todėl kitiems žmonėms jo duoti negalima. Vaistas gali jiems pakenkti (net tiems, kurių ligos požymiai yra tokie patys kaip Jūsų).

−  Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis (net jeigu jis šiame lapelyje nenurodytas), kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Žr. 4 skyrių.

 

Apie ką rašoma šiame lapelyje?

 

 1. Kas yra GORDIUS ir kam jis vartojamas
 2. Kas žinotina prieš vartojant GORDIUS
 3. Kaip vartoti GORDIUS
 4. Galimas šalutinis poveikis
 5. Kaip laikyti GORDIUS
 6. Pakuotės turinys ir kita informacija

 

 

 1. Kas yra GORDIUS ir kam jis vartojamas

 

GORDIUS priklauso vaistų, vartojamų epilepsijai gydyti ir periferiniam neuropatiniam skausmui malšinti, grupei.

GORDIUS veiklioji medžiaga yra gabapentinas.

 

Epilepsija: GORDIUS vartojamas įvairioms epilepsijos formoms gydyti (kai priepuoliai apsiriboja tik tam tikrose smegenų dalyse, priepuoliai plinta į kitas smegenų dalis arba ne). Gydytojas gali Jums skirti GORDIUS epilepsijai gydyti, jeigu dabartinis gydymas pilnai negali kontroliuoti Jūsų ligos. GORDIUS reikia vartoti dabartiniam Jūsų gydymui papildyti, nebent paskirta kitaip. GORDIUS gali būti vartojamas vienas, suaugusiųjų ir vyresnių kaip 12 metų paauglių gydymui.

 

Periferinis neuropatinis skausmas: Suaugusiesiems GORDIUS vartojamas ilgai besitęsiančiam skausmui, kurį sukelia nervų pažeidimas, malšinti. Daugelis įvairių ligų (diabetas, juostinė pūslelinė) gali sukelti periferinį neuropatinį skausmą, kuris pirmiausia atsiranda kojose ir/arba rankose. Skausmas gali būti apibūdinamas kaip karštas, deginantis, tvinkčiojantis, staigus, duriantis, aštrus, spazmiškas, geliantis, dilgčiojantis, tirpdantis, smeigiantis, badantis ir kt.

 

 

 1. Kas žinotina prieš vartojant GORDIUS

 

GORDIUS vartoti negalima:

− jeigu yra alergija gabapentinui arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje).

 

Įspėjimai ir atsargumo priemonės

Pasitarkite su gydytoju, prieš pradėdami vartoti GORDIUS.

 • Nedaugelis žmonių, kurie buvo gydomi antiepilepsiniais vaistais, tokiais kaip gabapentinas, turėjo minčių apie savęs žalojimą arba savižudybę. Jeigu bet kuriuo metu turite tokių minčių, nedelsdami kreipkitės į gydytoją.

− jeigu Jūsų inkstų veikla sutrikusi, gydytojas gali skirti vaistą vartoti pagal kitokį dozavimo planą;

 • Jeigu atliekamos hemodializės (nereikalingoms medžiagoms iš organizmo šalinti inkstų nepakankamumo atveju), pasakykite gydytojui, jeigu pasireiškia raumenų skausmas ir (arba) silpnumas;

− jeigu atsiranda nuolatinis pilvo skausmas, pykinimas ar vėmimas, nedelsiant kreipkitės į gydytoją, nes tokie simptomai gali rodyti ūminį pankreatitą (kasos uždegimą)

− jeigu sergate nervų ligomis, kvėpavimo ligomis arba esate virš 65 metų amžiaus, gydytojas gali skirti kitokias vaisto dozes.

 

Po gabapentino registracijos buvo pranešta apie piktnaudžiavimo ir priklausomybės atvejus. Pasikalbėkite su gydytoju, jeigu anksčiau piktnaudžiavote arba buvote priklausomi nuo vaistų.

 

Svarbi informacija apie galimas sunkias reakcijas

Mažai daliai GORDIUS vartojančių žmonių pasireiškė alerginė reakcija arba galimai sunki odos reakcija, kurių negydant, būklė gali sunkėti. Jums reikia žinoti, į kokius simptomus atkreipti dėmesį vartojant GORDIUS.

 

Perskaitykite šių simptomų aprašymą šio pakuotės lapelio 4 skyriuje po teiginio ,,Nedelsiant praneškite savo gydytojui, jeigu, pavartojus vaisto, Jums pasireiškia bet kuris iš šių simptomų, nes jie. gali būti labai sunkūs“.

 

Raumenų silpnumas, jautrumas arba skausmas, ypač, jeigu tuo pačiu metu jaučiatės prastai arba pakilo aukšta temperatūra, gali atsirasti dėl nenormalaus raumenų irimo, tai gali pasireikšti sunkia gyvybei pavojinga būkle sukeliančia inkstų sutrikimus. Taip pat galite patirti šlapimo spalvos pasikeitimą ir kraujo tyrimų rodmenų pasikeitimą (ypač kreatinfosfokinazės koncentracijos padidėjimas). Jei patyrėte bent vieną iš šių simptomų, nedelsdami kreipkitės į gydytoją.

 

Vaikams

Jaunesniems kaip 12 metų vaikams periferinio neuropatinio skausmo gydymui GORDIUS skirti negalima.

Epilepsijos gydymui GORDIUS nenerekomenduojama vartoti jaunesniems nei 12 metų vaikams.

 

 

Kiti vaistai ir GORDIUS

Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų arba dėl to nesate tikri, apie tai pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Ypač svarbu pasakyti gydytojui (arba vaistininkui), jeigu vartojate arba neseniai vartojote vaistų, skirtų traukuliams, miego sutrikimams, depresijai, nerimui ar kitoms nervų ir psichikos ligoms gydyti.

 

Vaistai, kurių sudėtyje yra opioidų, pvz., morfino

J

eigu vartojate vaistų, kurių sudėtyje yra opioidų (pvz., morfino) apie tai , pasakykite apie tai savo gydytojui arba vaistininkui, kadangi opioidai gali sustiprinti GORDIUS veikimą. Be to, kai GORDIUS vartojamas kartu su opioidais, gali pasireikšti mieguistumas ir (arba) kvėpavimo susilpnėjimas.

 

Antacidiniai vaistai nuo virškinimo sutrikimų

Jeigu GORDIUS gersite kartu su skrandžio rūgštingumą mažinančiais (antacidiniais) vaistais, kurių sudėtyje yra aliuminio ir magnio, gali sumažėti GORDIUS absorbcija iš skrandžio. GORDIUS rekomenduojama gerti praėjus mažiausiai dviems valandoms po antacidinių vaistų vartojimo.

 

Nesitikima, kad GORDIUS sąveikauja su kitais antiepilesiniais vaistais ar geriamaisiais kontraceptiniais vaistais.

 

GORDIUS gali turėti įtakos kai kuriems laboratorinių testų rezultatams. Jeigu Jums reikia atlikti šlapimo tyrimus, pasakykite gydytojui ar ligoninėje, kad Jūs vartojate GORDIUS.

 

 

GORDIUS vartojimas su maistu, gėrimais ir alkoholiu

GORDIUS galima vartoti valgant ar nevalgius.

 

Nėštumas, žindymo laikotarpis ir vaisingumas

Jeigu esate nėščia, žindote kūdikį, manote, kad galbūt esate nėščia arba planuojate pastoti, tai prieš vartodama šį vaistą, pasitarkite su gydytoju arba vaistininku.

 

Nėštumas

GORDIUS negalima vartoti nėštumo metu, nebent kitaip rekomendavo Jūsų gydytojas. Vaisingo amžiaus moterys turi naudotis patikimomis kontraceptinėmis priemonėmis.

 

Specialių tyrimų, kuriuose būtų nustatytas gabapentino poveikis nėščioms moterims, neatlikta. Tačiau buvo pranešimų, kad kiti priepuoliams gydyti vartojami vaistai padidino vaisiaus pažeidimo riziką, iš dalies tais atvejais, jei vienu metu buvo vartojami keli vaistai. Todėl, jei tik galima ir tik patariant gydytojui, nėštumo metu reikia vartoti tik vieną vaistą priepuoliui gydyti.

 

Negalima staiga nutraukti šio vaisto vartojimo, nes tai gali sukelti priepuolius, kurie turėti rimtų pasekmių Jums ir Jūsų kūdikiui.

 

Jeigu, vartodama GORDIUS, pastojote ar manote, kad galite būti nėščia arba planuojate pastoti, nedelsiant informuokite savo gydytoją.

 

Žindymo laikotarpis

GORDIUS veiklioji medžiaga gabapentinas patenka į motinos pieną. Kadangi poveikis žindomam kūdikiui nėra žinomas, žindymo metu GORDIUS vartoti nerekomenduojama.

 

Vaisingumas

Tyrimų su gyvūnais metu poveikio vaisingumui nepastebėta.

 

Vairavimas ir mechanizmų valdymas

GORDIUS gali sukelti svaigulį, mieguistumą ar nuovargį. Nevairuokite, nevaldykite mechanizmų ar neužsiimkite kita pavojinga veikla tol, kol nesužinosite, ar gydymas šiuo vaistu neturi įtakos Jūsų gebėjimui užsiimti tokia veikla.

 

GORDIUS sudėtyje yra laktozės monohidrato (pieno cukraus).

Jeigu gydytojas Jums yra sakęs, kad netoleruojate kokių nors angliavandenių, kreipkitės į jį prieš pradėdami vartoti šį vaistą.

 

 

 1. Kaip vartoti GORDIUS

 

Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

 

Jūsų gydytojas parinks Jums tinkamiausią vaisto dozę.

 

Jeigu manote, kad GORDIUS veikia per stipriai arba per silpnai, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

 

Jeigu sergate inkstų liga arba taikomos hemodializės

Jeigu sergate inkstų liga arba Jums taikomos hemodializės, gydytojas gali skirti vartoti kitokią vaisto dozę ir (arba) kitokį dozavimo planą.

 

Senyviems pacientams

Jeigu esate vyresnio amžiaus pacientas (vyresnis kaip 65 metų), Jūs turite vartoti GORDIUS įprastai, nebent sergate inkstų liga. Jeigu Jūs sergate inkstų liga, gydytojas gali skirti kitokią gydymo schemą ir/arba dozę.

 

Kapsules visada reikia nuryti nekramtant, užgeriant pakankamu kiekiu vandens.

 

Vartokite GORDIUS tol, kol gydytojas lieps nutraukti jį vartoti.

 

Periferinis neuropatinis skausmas

 

Suaugusieji

Vartokite tiek kapsulių, kiek nurodė Jūsų gydytojas. Paprastai gydytojas Jums tinkamą dozę nustatys palaipsniui. Pradinė dozė yra tarp 300 mg ir 900 mg per dieną. Vėliau dozė gali būti palaipsniui didinama iki maksimalios 3600 mg dozės per dieną, kurią Jums gydytojas lieps išgerti per tris kartus vienodomis dozėmis, t.y. vieną iš ryto, kitą per pietus ir trečią vakare.

 

Epilepsija

 

Suaugusieji ir paaugliai

Vartokite tiek kapsulių, kiek nurodė Jūsų gydytojas. Paprastai gydytojas Jums tinkamą dozę nustatys palaipsniui. Pradinė dozė yra tarp 300 mg ir 900 mg per dieną. Vėliau dozė gali būti palaipsniui didinama iki maksimalios 3600 mg dozės per dieną, kurią Jums gydytojas lieps išgerti per tris kartus vienodomis dozėmis, t.y. vieną iš ryto, kitą per pietus ir trečią vakare.

 

 

Ką daryti pavartojus per didelę GORDIUS dozę ?

Vartojant didesnes dozes nei rekomenduojama, gali dažniau pasireikšti šalutinis poveikis, įskaitant, sąmonės netekimą, galvos svaigimą, dvejinimąsi akyse, kalbos nerišlumą, mieguistumą ir viduriavimą. Jeigu išgėrėte daugiau GORDIUS, nei skyrė vartoti gydytojas, nedelsdami kreipkitės į gydytoją arba vykite į artimiausios ligoninės priėmimo skyrių. Pasiimkite su savimi likusias kapsules, dėžutę ir etiketę, kad ligoninėje galėtumėte tiksliai pasakyti, kokio vaisto išgėrėte.

 

 

Pamiršus pavartoti GORDIUS

Jeigu pamiršote pavartoti vaisto, jo dozę išgerkite iš karto kai tik prisiminsite, nebent jau atėjęs kitos dozės gėrimo laikas. Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

 

Nustojus vartoti GORDIUS

Negalima nutraukti GORDIUS, nebent Jūsų gydytojas liepė kitaip. Jeigu reikia nutraukti gydymą, tai turi būti daroma palaipsniui, mažiausiai 1 savaitės laikotarpyje. Jeigu Jūs staigiai nutrauksite GORDIUS vartojimą arba ankščiau nei liepė gydytojas, padidės traukulių rizika.

 

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

 

 

 1. Galimas šalutinis poveikis

 

Šis vaistas, kaip ir visi kiti, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

Nedelsdami kreipkitės į gydytoją, jeigu pavartojus šio vaisto, pasireiškia bet kuris iš išvardytų simptomų, nes jie gali būti sunkūs (dažnis nežinomas):

-  sunkios odos reakcijos, kurioms pasireiškus, reikia nedelsiant suteikti medicininę pagalbą, lūpų ir veido patinimas, odos išbėrimas ir paraudimas ir (arba) plaukų slinkimas (tai gali būti sunkios alerginės reakcijos simptomai);

-  neišnykstantis pilvo skausmas, pykinimas ir vėmimas, nes tai gali būti ūminio pankreatito (kasos uždegimo) simptomai;

-  anafilaksija (sunki, galinti būti pavojinga gyvybei alerginė reakcija, pasireiškianti pasunkėjusiu kvėpavimu; lūpų, gerklės ir liežuvio tinimu bei hipotenzija, dėl kurių reikia skubios medicinos pagalbos).

-  kvėpavimo sutrikimas, kuris gali būti sunkus ir Jums gali prireikti skubios pagalbos ir intensyvaus gydymo kvėpavimui normalizuoti.

-  GORDIUS gali sukelti sunkią gyvybei pavojingą alerginę reakciją, kuri gali paveikti odą ir kitas organizmo vietas, pavyzdžiui, kepenis ar kraujo ląsteles. Jeigu kyla šios rūšies alerginė reakcija, bėrimas gali pasireikšti arba nepasireikšti. Dėl jos gali prireikti gydymo ligoninėje arba GORDIUS vartojimo nutraukimo.

Nedelsiant praneškite savo gydytojui, jeigu, pavartojus vaisto, Jums pasireiškia bet kuris iš šių simptomų:

 • odos bėrimas;
 • dilgėlinė;
 • karščiavimas;
 • nepraeinantis limfmazgių padidėjimas;
 • lūpų ar liežuvio patinimas;
 • odos ar akių baltymo pageltimas;
 • neįprastos mėlynės ar kraujavimas;
 • sunkus nuovargis ar silpnumas;
 • netikėtas raumenų skausmas;
 • dažnos infekcinės ligos.

 

Šie simptomai gali būti pirmieji sunkios reakcijos požymiai. Gydytojas turės Jus ištirti ir nuspręsti, ar galite toliau vartoti GORDIUS.

 

Jeigu atliekamos hemodializės, pasakykite gydytojui, jeigu pasireiškia raumenų skausmas ir (arba) silpnumas.

 

Galimas kitas šalutinis poveikis

 

Labai dažnas šalutinis poveikis (gali pasireikšti dažniau kaip 1 iš 10 pacientų)

 • virusinė infekcija;
 • mieguistumas, svaigulys, judesių koordinacijos sutrikimas;
 • nuovargis, karščiavimas.

 

Dažnas šalutinis poveikis (gali pasireikšti iki 1 iš 10 pacientų)

 • plaučių uždegimas, kvėpavimo takų infekcijos, šlapimo takų infekcijos, infekcijos, ausų uždegimas;
 • baltųjų kraujo ląstelių skaičiaus sumažėjimas;
 • anoreksija, apetito padidėjimas;
 • pyktis kitiems, sumišimas, nuotaikų kaita, depresija, nerimas, nervingumas, mąstymo sutrikimai;
 • traukuliai, mėšlungiški judesiai, kalbos sutrikimas, atminties sutrikimas, rankų drebėjimas, miego sutrikimai, galvos skausmas, odos jautrumas, sumažėję jutimai (sustingimas), koordinacijos sutrikimai, neįprasti akių judesiai, refleksų sustiprėjimas, susilpnėjimas arba išnykimas;
 • neryškus matymas, dvejinimasis akyse;
 • svaigulys;
 • padidėjęs kraujo spaudimas, kraujagyslių išsiplėtimas;
 • pasunkėjęs kvėpavimas, bronchitas, gerklės skausmas, kosulys, sloga;
 • vėmimas, pykinimas, dantų anomalijos, dantenų uždegimas, viduriavimas, pilvo skausmai, virškinimo sutrikimas, vidurių užkietėjimas, burnos ar gerklės sausumas, dujų kaupimasis žarnyne;
 • veido pabrinkimas, mėlynės, išbėrimas, odos niežulys, spuogai;
 • sąnarių, raumenų, nugaros skausmas, trūkčiojimas;
 • erekcijos sutrikimas (impotencija);
 • kojų ir rankų patinimas, judėjimo sunkumai; silpnumas, skausmas, prasta savijauta, į gripą panašūs simptomai;
 • baltųjų kraujo ląstelių sumažėjimas, svorio padidėjimas;
 • atsitiktiniai susižeidimai, kaulų lūžiai, įbrėžimai.

 

Klinikiniuose tyrimuose su vaikais taip pat dažnai buvo pastebėta agresyvus elgesys ir mėšlungiški judesiai.

 

Nedažnas šalutinis poveikis (gali pasireikšti iki 1 iš 100 pacientų)

 • alerginė reakcija, pavyzdžiui, dilgėlinė;
 • ažitacija (lėtinė būklė, susijusi su nenustygimu vietoje ir nesąmoningais betiksliais judesiais);
 • judesių sutrikimas;
 • širdies plakimo padažnėjimas;
 • patinimas, apimantis veidą, liemenį ir galūnes;
 • nenormalūs kraujo tyrimų rodmenys, rodantys kepenų sutrikimą;
 • griuvimas;
 • psichikos sutrikimai;
 • padidėjęs cukraus kiekis kraujyje (dažniausiai sergantiesiems cukriniu diabetu).

 

Retas šalutinis poveikis (gali pasireikšti iki 1 iš 1 000 pacientų)

 • sumažėjęs cukraus kiekis kraujyje (dažniausiai sergantiesiems cukriniu diabetu);
 •   sąmonės praradimas;
 •  pasunkėjęs kvėpavimas, paviršutiniškas kvėpavimas (kvėpavimo slopinimas).

 

 

Po vaisto registracijos pasireiškė šis šalutinis poveikis, kurio dažnis yra nežinomas (negali būti apskaičiuotas pagal turimus duomenis)

 • kraujo plokštelių kiekio sumažėjimas (ląstelės, kuo kurių priklauso kraujo krešėjimas).
 • haliucinacijos;
 • nenormalūs judesiai, pavyzdžiui, raitymasis, trūkčiojantys judesiai ir sąstingis;
 • spengimas ausyse;
 • šalutinis poveikis, kuris pasireiškia įvairiais simptomais, pavyzdžiui, limfmazgių padidėjimu (pavieniais atvejais po oda iškilusiais gumbais), karščiavimu, išbėrimu ir kepenų uždegimu vienu metu;
 • odos ir akių pageltimas (gelta), kepenų uždegimas;
 • • ūminis inkstų nepakankamumas, šlapimo nelaikymas;
 • krūtų audinio išvešėjimas, krūtų padidėjimas;
 • nepageidaujami reiškiniai staigiai nutraukus gabapentino vartojimą (nerimas, negalėjimas užmigti, pykinimas, skausmas, prakaitavimas), krūtinės skausmas;
 • raumenų skaidulų irimas (rabdomiolizė);
 • kraujo tyrimų rodmenų pasikeitimas (kreatinfosfokinazės kiekio padidėjimas);
 • lytinės funkcijos sutrikimai, įskaitant negalėjimą pasiekti orgazmo, uždelstą ejakuliaciją,
 • mažas natrio kiekis kraujyje.

 

Pranešimas apie šalutinį poveikį

Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos nemokamu telefonu 8 800 73568 arba užpildyti interneto svetainėje www.vvkt.lt esančią formą ir pateikti ją Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos vienu iš šių būdų: raštu (adresu Žirmūnų g. 139A, LT-09120 Vilnius), nemokamu fakso numeriu 8 800 20131, el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt, taip pat per Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos interneto svetainę (adresu http://www.vvkt.lt). Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.

 

 

 1. Kaip laikyti GORDIUS

 

Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.

 

Laikyti žemesnėje kaip 30 ºC temperatūroje.

 

Ant dėžutės po „Tinka iki“ ir ant lizdinės plokštelės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

 

Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.

 

 

 1. Pakuotės turinys ir kita informacija

 

GORDIUS sudėtis

-  Veiklioji medžiaga yra gabapentinas. Kiekvienoje kietojoje kapsulėje yra 300 mg arba 400 mg gabapentino.

 

 • Pagalbinės medžiagos kapsulių tyrinyje yra laktozė monohidratas, pregelifikuotas krakmolas, talkas, magnio stearatas; kapsulių korpuse - raudonasis geležies oksidas (E172), geltonasis geležies oksidas (E172), titano dioksidas (E171), želatina.

 

GORDIUS išvaizda ir kiekis pakuotėje

300 mg kietųjų želatininių kapsulių viršutinė dalis yra raudona, apatinė – geltona. Kapsulių turinys – balti arba beveik balti granuliuoti milteliai.

400 mg kietųjų želatininių kapsulių viršutinė dalis yra raudona, apatinė – oranžinė.

Kapsulių turinys – balti arba beveik balti granuliuoti milteliai.

 

Kapsulės supakuotos į PVC/PVDC-Al lizdines plokšteles.

Pakuotėje yra 50 arba 100 kietųjų kapsulių.

Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.

 

Registruotojas ir gamintojas

Gedeon RichterPlc.

Gyömrői ut. 19-21

1103 Budapest

Vengrija

 

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį registruotojo atstovą.

 

Gedeon Richter Plc. atstovybė

Maironio 23-3,

Vilnius

Tel. +370 5 268 53 92

 

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2017-10-25

 

Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje http://www.vvkt.lt/.

 

 

Dėl vaistų vartojimo ir galimo šalutinio poveikio būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku.

Gordius 300mg kietosios kapsulės N50

 
Preparato charakteristikų santrauką sveikatos priežiūros specialistai gali peržiūrėti jiems skirtame elektroniniame vaistų žinyne gydytojams.vaistai.lt
 


 

kietosios antiepilepsiniai gordius sistemą gabapentin gedeon preparatai veikiantys richter kiti nervų gabapentinum kieti kapsulės papr vaistai

Ieškomiausių TOP 5Naudingos nuorodos