vaistai.lt
Šiuolaikinės gydymo galimybės kontroliuojant piktybinę kraujo ligą

Kasmet Lietuvoje kraujo vėžiu suserga 1500 žmonių, iš jų apie 150 pacientų išgirsta mielominės ligos diagnozę. Apie šios piktybinės kraujo ligos priežastis, simptomus bei naujausią gydymą kalbamės su Kauno klinikų Onkologijos ir hematologijos klinikos gydytoja hematologe dr. Milda Rudžianskienė ir gydytoju hematologu, onkologu-chemoterapeutu Domu Vaitiekumi.


Praėjusią parą Lietuvoje – 115 koronaviruso atvejų

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) informuoja, kad per praėjusią parą Lietuvoje patvirtinta 115 koronavirusinės infekcijos (COVID-19) atvejų. 55 iš jų registruoti Kauno, 22 Vilniaus, 19 Šiaulių, po 6 – Telšių ir Klaipėdos, 4 Panevėžio, 2 Alytaus ir 1 Marijampolės apskrityse.

Medicininiai vertimai - tie, kurie reikalauja atsakomybės ir žinių

Šių dienų pasaulis džiugina neribotomis galimybėmis. Jeigu anksčiau žmonės apsiribodavo gyvendami, mokydamiesi ir dirbdami savoje šalyje, šiandieninės tendencijos rodo visai ką kita. Populiaru tapo ne tik keliauti po visą pasaulį savo malonumui, bet ir ieškoti darbo, gyventi ar gauti tam tikras gydymo paslaugas užsienyje.

Toliau plėtojamas projektas tėvams, auginantiems elgesio ir emocijų sunkumų turinčius vaikus

Siekiant gerinti visuomenės sveikatą bei stiprinti pozityvios tėvystės įgūdžius, rugsėjo 29 d. projekto „Neįtikėtini metai“ bendradarbiavimo sutartis pasirašė Marijampolės, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Kauno ir Vilniaus miestų savivaldybės kartu su šių savivaldybių visuomenės sveikatos biurais bei Higienos institutu.

Kur skambinti, kai nėra kam skambinti?

„Jaučiuosi vienišas...“ šiandien pagalvojame vis dažniau ir dažniau. Karantino izoliacija ir apriboti socialiniai ryšiai suteikė progą iš naujo įvertinti gyvo bendravimo, galimybės būti išgirstam ir išklausytam vertę. Išsiilgę kontakto skubame kurti planus susitikti su draugais bei artimaisiais, galbūt kartais net priekaištaudami sau, kodėl to nedarėme anksčiau, kodėl gi pirma reikia netekti, kad išmoktume labiau vertinti?

 

Dėvint kaukes išsausėjo veido oda? Padėti gali tinkamas kremas

Daugiau laiko praleidžiant su apsauginėmis veido kaukėmis, žmonės skundžiasi paūmėjusiomis įvairiomis odos problemomis. Vaistininkai pranešime žiniasklaidai sako, kad visa tai galima lengvai sušvelninti tinkamai prižiūrint veido odą ir savo rutiną papildant skubios pagalbos priemonėmis, tokiomis kaip serumai ar esencijos.


 

    

Ieškomiausių TOP 5


Naudingos nuorodos