vaistai.lt
Dantų implantacija – patvirtintas būdas susigražinti prarastą šypseną
Dantų implantacija – tai vienas iš puikiausių būdų atstatyti prarastus dantis bei susigražinti šypseną. Dantų trūkumas neretai kelia milžinišką diskomfortą ne tik valgant, tačiau taip pat sukelia ir psichologinį nepasitenkinimą savimi bei savo išvaizda.
Cezario pjūvio operacija – ar moterys tikrai žino viską?
Cezario pjūvis – iki šiol ne tik medicinos, bet ir populiariojoje spaudoje diskusijas kelianti chirurginė procedūra, atliekama siekiant išvengti grėsmingų komplikacijų, keliančių pavojų motinos ar naujagimio gyvybei ir sveikatai. Tačiau ar tikrai kiekviena moteris yra pakankamai informuota apie visas galimas cezario pjūvio komplikacijas?
Sergantieji ŽIV bus pradėti gydyti iš karto nustačius ligą
Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga pasirašė įsakymą, pagal kurį nuo šiol bus galima pradėti gydyti segančiuosius, draustus privalomuoju sveikatos draudimu (PSD), žmogaus imunodeficito virusu (ŽIV) iš karto tik nustačius ligą ir nelaukiant, kol ji pažengs. Jų gydymas būtų apmokamas Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšomis. Tai labai sumažins galimybę ŽIV virusu užkrėsti kitus ir viruso plitimą visuomenėje.
Kaip gyvenamoji vieta lemia mūsų sveikatą?
Daugeliui nuosavas būstas – vienas svarbiausių gyvenimo pirkinių. Jį renkamės pagal vietą, kainą, išlaikymo išlaidas, susisiekimą, suplanavimą ir kitus kriterijus. Tačiau ar susimąstome, kaip nuo gyvenamosios vietos priklausys mūsų sveikata? Žaluma aplink namus, atstumas iki parko, oro užterštumas, geriamojo vandens kokybė turi įtakos ir vaikų, ir suaugusiųjų fizinei bei emocinei sveikatai, teigia Vytauto Didžiojo universiteto Gamtos mokslų fakulteto profesorė habil. dr. Regina Gražulevičienė.
Vyrų odos priežiūra: micelinis vanduo skirtas ne tik moterims
Žiemą mūsų veido oda patiria nemažai išbandymų, dėl kurių kyla įvairių problemų. Ypač kenčia oda vyrų, kurie mėgsta poledinę žūklę, slidinėjimą ar panašias pramogas ir daug laiko praleidžia lauke, žvarbiame ore. Esant tokiems orams, reikėtų veidą pasitepti riebesniu kremu. Labai gerai, jei jis turėtų ir apsaugą nuo saulės, nes lauko pramogų mėgėjai ypač daug laiko praleidžia būdami tiesioginiuose saulės spinduliuose.
Kelias į moters širdį veda per nosį? Naujas tyrimas atskleidė, kokį poveikį moterims daro užuosti vyriški marškinėliai
Britų Kolumbijos Universiteto mokslininkai atskleidė, kaip kuriamas moters prieraišumas vyrui. Pasirodo, vienas iš patraukliausių vyro bruožų yra kvapas. Visgi, neskubėkite pirkti geriausių, brangiausių kvepalų - viskas kur kas sudėtingiau.
 
Ieškomiausių TOP 5Naudingos nuorodos