vaistai.lt

ARCON TISANE plus kapsulės N60

Kliniškai patvirtintas specialios medicininės paskirties maisto produktas, skirtas vartoti moterims, kai dėl hormonų įtakos padidėja plaukų slinkimas ir sutrinka normalus plaukų augimas.
 
 

Kaina apie 27.80
 
Gamintojas :  Arcon
Brūkšninis kodas :  PZN-5010552
Grupė :   Specialios medicininės paskirties maisto produktai

Pastebėjote klaidą ar turite pasiūlymą? Rašykite. Komentaras    

skirtukas
×

ARCON TISANE plus kapsulės N60

Informacinis lapelis
 


ARCON TISANE plus 60 kapsulių

Informacinis lapelis

Kliniškai patvirtintas specialios medicininės paskirties maisto produktas, skirtas vartoti moterims, kai dėl hormonų įtakos padidėja plaukų slinkimas ir sutrinka normalus plaukų augimas.

Plaukų augimo problemas moterims dažnai lemia hormonų svyravimai ar didesnė androgenų įtaka jautrioms plaukų šaknims. Dėl to sutrinka plaukų augimas, plaukai labiau slenka ir silpnėja. Plaukų retėjimą gali lemti ir paveldėjimas (androgenetinė alopecija). Plaukų slinkimas gali sustiprėti dėl skydliaukės ir kitų endokrininės sistemos organų veiklos sutrikimų, po gimdymo, dėl menopauzės, dėl patirto streso, trūkstant plaukų šaknims maistinių medžiagų.

ARCON TISANE plus kapsulėse yra specialiai plaukams skirtas patentuotas vaistinės ožragės sėklų ekstrakto ir vitaminų bei mikroelementų derinys, kurio efektyvumas patvirtintas klinikiniu tyrimu. Dėl fiziologinio poveikio plaukų šaknų mitybai ir natūraliam plaukų augimui, šios kapsulės padeda sumažinti plaukų slinkimą (nuo lengvo iki vidutinio), sustiprina plaukus, pagerina jų augimą. Vokietijoje atliktas tyrimas, laikantis moksliniams tyrimams keliamų reikalavimų, patvirtino teigiamą ARCON TISANE plus poveikį plaukų augimui ir tankiui, taip pat parodė, kad net ir ploni, pažeisti plaukai tampa stipresni, lengviau prižiūrimi.

Vartojimas. Gerti dvi kapsules per dieną, geriausia rytais, valgio metu. Jei slenka plaukai, kad pastebimai pagerinti jų struktūrą ir augimą, rekomenduojame 4 mėnesių vartojimo kursą, ypač pavasarį ir rudenį. Geros plaukų būklės palaikymui kapsules saugu vartoti ir ilgesnį laiką. ARCON TISANE plus kapsules gali vartoti ir vyrai.

Sudėtis: mikronizuotas vaistinės ožragės sėklų ekstraktas, B grupės vitaminai: B1 (tiaminas), B2 (riboflavinas), B6 (piridoksinas), B3 (nikotinamidas), B5 (pantoteno rūgštis), biotinas, folio rūgštis, vitaminai C ir E bei mikroelementai cinkas, varis, selenas ir jodas.

Kapsulių sudėtyje nėra gliuteno, laktozės, konservantų ir genetiškai pakeistų medžiagų.

Svarbūs nurodymai. ARCON TISANE plus kapsulės plaukams yra specialios medicininės paskirties maisto produktas, skirtas mitybos reguliavimui, kai padidėja plaukų slinkinimas ir sutrinka plaukų augimas. Dėl specialių mitybos reikalavimų, tam tikrų maistinių medžiagų kiekis kapsulėse yra didesnis. Papildo subalansuotą mitybą, nėra vienintelis mitybos šaltinis. Rekomenduojama vartoti prižiūrint gydytojui.

ARCON TISANE – veiksminga pagalba plaukams. Vokiška kokybė!

ARCON TISANE plus kapsulės nuo plaukų slinkimo.
ARCON TISANE šampūnas plaukams.
ARCON TISANE tinktūra galvos odai ir plaukams.

Gamintojas Arcon International GmbH, Singen, Vokietija

Už ARCON TISANE prekybą Lietuvoje atsakinga UAB „FARMEDA“

Daugiau informacijos galite sužinoti tel. 8 687 96674, el.p. info@mpe.lt, www.mpe.lt

 

 

Dėl vaistų vartojimo ir galimo šalutinio poveikio būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku.


 

produktai arcon maisto specialios plus medicininės kapsulės tisane paskirties

Ieškomiausių TOP 5Naudingos nuorodos