Odontologijos klinikos Vilniuje: kaip išsirinkti?
Lietuvoje veikia apie du tūkstančius odontologijos klinikų. Vilniuje jų yra apie tris šimtus. Todėl galima teigti, jog pasiūla išties didelė. Visi trokštame  paties geriausio ir profesionaliausio gydytojo paslaugų. Tad ką reikia žinoti, jeigu šiuo metu labiausiai Jums rūpimas klausimas – odontologijos klinikos Vilniuje?
Veidinio nervo adenoma: pažangi technologija grąžino gyvenimo džiaugsmą
„Viskas prasidėjo lygiai prieš dvejus metus, žiemą. Pastebėjau, kad pablogėjo klausa, ausis buvo lyg užgulusi, – pasakojimą pradeda Algita Pietarienė. – Pirmą kartą apsilankius pas gydytojus jie nieko blogo neįtarė, tačiau jau pavasarį pradėjau girdėti širdies ritmą ausyje, todėl vėl užsirašiau į konsultaciją. Išgirdusi, kad ausyje yra auglys, iš karto kreipiausi į Kauno klinikų Ausų, nosies ir gerklės ligų klinikos gydytoją Giedrių Gylį.“
Naujas žingsnis savižudybių prevencijos srityje – nacionalinė platforma „Tu esi“
Savižudybių prevencijos iniciatyva „Tu esi“ tampa nacionaline pagalbos platforma krizę išgyvenantiems žmonėms, jų artimiesiems bei pagalbą teikiantiems profesionalams. Iniciatyvą pristačiusio sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos teigimu, tai naujas žingsnis sprendžiant opią savižudybių prevencijos problemą. Preliminariais Higienos instituto duomenimis, Lietuvoje 2018 m. nusižudė 687 asmenys. Savižudybių Lietuvoje nuosekliai mažėja, tačiau savižudybių rodiklis išlieka aukštesnis nei kitų Europos Sąjungos šalių.
Populiarusis organizmo valymas: kiek dar tikėsime mitais?
Tam, kad pateisintų priverstinį organizmo valymą, žmonės gali prisigalvoti įvairiausių priežasčių, tačiau specialistai įspėja, kad detoksikacija užsiimti namuose nepatartina. Be to, populiarieji žarnyno valymai pridaro daugiau žalos nei naudos – išplauna gerąsias bakterijas, išbalansuoja organų veiklą ir gali sukelti rimtas sveikatos problemas.
Po Naujųjų sutikimo: kaip greitai panaikinti bemiegės nakties pėdsakus veide
Artėjanti Naujųjų metų naktis daugeliui baigsis poilsio ir miego trūkumu. Bemiegės nakties pėdsakai neišvengiamai pirmąją naujų metų dieną atsispindės ir veide. Patamsėję ir paburkę paakiai bei nuo ryškaus naujametinio makiažo pavargusi oda – tai per naktį užsitęsusios šventės ženklai. O juk taip norėtųsi naujus metus pradėti atrodant gaiviai ir žvaliai. Kaip greitai panaikinti bemiegės nakties žymes ir sugrąžinti odai skaistumą?
 
Ieškomiausių TOP 5Naudingos nuorodos