vaistai.lt
Naujos technologijos pažadėjo gyvenimą
Dar visai neseniai kaulų čiulpų transplantacijos atrodė tarsi stebuklas ir žurnalistai aprašydavo kiekvieną iš kraujo vėžio gniaužtų išplėštą žmogų. Dabar ligoniai gydomi vaistais, – žmonės, kurie anksčiau balansuodavo ties gyvenimo ir mirties riba, džiaugiasi gyvenimu, dirba ir net gimdo vaikus.
Tėvų ir cukriniu diabetu sergančių vaikų santykiai: ne gailėtis, o padėti!
1 tipo cukriniu diabetu dažniausiai susergama vaikystėje. Šia liga susirgusių vaikų tėvams vertėtų pagalvoti apie tarpusavio santykių su vaikais pasekmes, kurios gali atsiliepti ligonio savikontrolės procesui. Rečiausiai pasitaikantis tėvų požiūrio į savo vaiką tipas yra abejingumas. Šiuo atveju artimieji visiškai ignoruoja savo vaiko ligą. Jie arba nežino, arba nesupranta, ką reikia daryti.
Specialistų siūlymas – jungti Kaune veikiančias slaugos ligonines
Kokybiškesnės paslaugos ir efektyvi plėtra – tai du pagrindiniai tikslai planuojant bei įgyvendinant permainas Kauno miesto savivaldybės valdomose trijose slaugos ligoninėse. Artimiausiu metu Kauno miesto taryba spręs dėl įstaigų jungimo.
Norite atrodyti jauniau? Padės 5 triukai
Kad ir kokio amžiaus būtume, visada norisi atrodyti gražiai. Tos, kurios itin slepia savo metus, turėtų žinoti keletą makiažo gudrybių, kurios padės atrodyti jauniau. Prieš kalbant apie konkrečias makiažo paslaptis, reikia paminėti, kad pagrindinė taisyklė – nesistengti atrodyti kaip 20 metų.

 

Geriausia duona iš visų su etikete „be gliuteno“? Vieniems tai bus atradimas, kitiems - pasipiktinimo šaltinis (Video)
Žmonės, kurie privalo vengti gliuteno, greitai galės turėti savo duoną (ir pyragą) ir juos valgyti. Sukurta kviečių linija, negaminanti gliutenų, galinčių sukelti pavojingą imuninę reakciją 1 iš 100 žmonių. Tačiau kadangi naujoje veislėje kitų rūšių gliutenas lieka, iš kviečių galima kepti duoną.
 

Ieškomiausių TOP 5Naudingos nuorodos