vaistai.lt
Naujovė minimaliai invazinėje chirurgijoje leis pasiekti dar geresnių rezultatų
Amerikos Maisto ir vaistų administracija (The Food and Drug Administration, FDA) neseniai paskelbė apie naują prietaisą, skirtą robotinei chirurgijai (ang. robotically-assisted surgical device, RASD) – „The Senhance System“. Jis būtų naudojamas ginekologinėms ir storosios žarnos operacijoms atlikti, – rašo fda.gov.
Fitoterapeutas: „Kanapės neturi jokio priešvėžinio poveikio“
Lietuvoje netyla diskusijos dėl medicininių kanapių įteisinimo. Seime taip pat nuskambėjo siūlymas pradėti diskutuoti dėl medicininių kanapių įteisinimo gydant onkologinius ligonius. Vis dėlto medicininių kanapių poveikiu pastariesiems abejoja Nacionalinio vėžio instituto fitoterapeutas Juozas Ruolia.
Respublikinei Šiaulių ligoninei – naujagimiui palankios ligoninės statusas
Respublikinės Šiaulių ligoninės Moters ir vaiko klinikai suteiktas naujagimiui palankios ligoninės statusas. Pasak Moters ir vaiko klinikos vadovo dr. Lino Rovo, šiam žingsniui buvo ruoštasi iš anksto. Naujagimiams palankios ligoninės iniciatyvą, paskelbtą Tarptautinės Pasaulio sveikatos organizacijos drauge su Jungtinių tautų vaikų fondu, ligoninė pasirinko savo noru ir pasiryžo įgyvendinti visus principus bei reikalavimus, kad gautų teisę iki 2019 metų vadintis Naujagimiams palankia ligonine.
Kosmetologas neišsprendžia jūsų odos problemų? Yra kita išeitis
Dažna situacija, kai kosmetologės rekomenduojamos odos gydymo procedūros padeda tik laikinai arba apskritai nesuteikia norimo efekto. Arba investuojama į brangią kosmetiką, kurios stebuklingo poveikio pajusti nepavyksta. Tad kaip gydyti odos problemas nešvaistant pinigų, kai, rodos, jau išbandėte viską?
Dėl ankstyvo odos senėjimo kalti ne vien genai. Veido jogos patarimai
Turėti sveiką ir gražią odą nori bene kiekviena moteris. Paklaustos, kaip jos save vertina, daugelis tikina, kad jų biologinis amžius nesutampa su veido odos amžiumi. Socialiniame tinkle atlikus apklausą paaiškėjo, kad vyresnės nei 30 metų moterys mano, kad jų oda bent 4 metais vyresnė nei jos pačios. Jaunesnės moterys dar kritiškesnės – jos teigia, kad jų veido oda bent 6 metais atrodo seniau nei yra iš tikrųjų.
Kaip kuriama dirbtinė mėsa, kada ji pakeis tradicinę kiaulieną ir kiek tai kainuos pirkėjui? (Video)
Daugelis mėsos atsisakančių žmonių daro tai dėl etinių paskatų – gyvūnai neturi mirti vardan žmogaus sotumo. Tačiau kiton svarstyklių lėkštėn gula paprastas faktas, kuriam sunku paprieštarauti: mėsa – skanu, ji mums patinka. Išspręsti šią prieštarą imasi mokslas ir Silicio slėnis.
 

Ieškomiausių TOP 5Naudingos nuorodos