vaistai.lt
All – on – 4 metodika – greitas ir nebrangus šypsenos atkūrimas
Kaip rodo statistika, per pastaruosius metus sparčiai išaugo odontologijos specialistų skaičius. Remiantis Oficialiosios statistikos portalo duomenimis, 2005 – 2014 metais odontologų skaičius išaugo net 12, 4 procento. Vis dėlto, reikia pastebėti ir tai, kad padidėjo ne tik šios srities specialistų, bet ir teikiamų paslaugų skaičius. Viena tokių paslaugų yra dantų atkūrimas naudojant All – on – 4 metodiką.
Vasarą SOS tablečių moterys griebiasi dažniau: ką reikėtų žinoti?
Yra daugybę diskusijų ir klausimų, kokias kontraceptines priemones reikėtų naudoti ir kokią įtaką jos daro moterų organizmui. Neretai sprendimą, ką ir kaip naudoti, merginos priima tik pasikonsultavusios su specialistais ir įvertinusios alternatyvas. Tačiau vasarą visą planavimą, rodos, daugelis atideda į šalį ir apie apsaugą suskumba galvoti tada, kai padėti gali tik skubioji kontracepcija. Tokios kontracepcijos paklausa vasarą visada ūgteli, o sveikatos specialistai atkreipia dėmesį, kad vadinamosios „SOS“ tabletės – ne vitaminai, ir jų griebtis reikia atsakingai.
Telkiami donorai: ligoninėse trūksta retos grupės kraujo
Vasarai įpusėjus, šalies ligoninėse smarkiai išaugo pirmos rezus neigiamos kraujo grupės (O (I) Rh-) poreikis. Ši kraujo grupė priskiriama retoms kraujo grupėms pagal Rh- faktorių, tad papildyti jos atsargas – labai sudėtinga. „Vasarą, kai žmonės išvyksta atostogų, sumažėja donorų aktyvumas, susiduriame su dideliu kraujo trūkumu. Į galinčius ir norinčius padovanoti kraujo kreipiamės asmeniškai. Džiugu, kad žmonės yra geranoriški ir į telkimus visada sureaguoja aktyviai. Šiuo metu kviečiame paaukoti pirmos neigiamos grupės kraujo“, – ragina laikinoji NKC vadovė Ignė Klangauskienė.
Mitybos specialistė Vaida Kurpienė neigia mitus: norintiems sulieknėti valgyti duoną galima
Skani, kokybiška, subalansuota sudėtimi išsiskirianti duona – tinkama sveikuoliško mitybos raciono dalis, įsitikinusi Vaida Kurpienė. Neigdama įsigalėjusius mitus mitybos specialistė teigia, kad tinkamai pasirinkta duona ne tik gali praturtinti organizmą vertingomis medžiagomis, bet ir, priešingai nei įprasta manyti, netrukdo lieknėti. Taigi kokią duoną rinktis, idant kūno linijos būtų laibos?
Pataria, kaip prižiūrėti paakių odą
Sakoma, kad akys yra žmogaus sielos veidrodis. Nėra labai gražu, kuomet šis veidrodis yra įrėmintas raukšlelių, paburkimų ar tamsių ratilų. Kad taip neatsitiktų, būtina tinkamai prižiūrėti paakių odą.
Odos nudegimo saulėje rezultatas – pigmentinės dėmės. Ką daryti?
Odos nudegimo saulėje rezultatas – pigmentinės dėmės. Ką daryti?
Odos nudegimo saulėje rezultatas – pigmentinės dėmės. Ką daryti? (952/4)
Tiriamas Marijampolės savivaldybės gyventojams tiekiamas geriamasis vanduo

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) informuoja, kad Marijampolės VMVT, gavusi gyventojų skundus dėl nepriimtino UAB „Sūduvos vandenys“ tiekiamo geriamojo vandens kvapo, atlieka tyrimą. Skundai Marijampolės VMVT pasiekė 2018 m. liepos 18 d. Tą pačią dieną iš vartotojo buvo atrinkti viešai tiekiamo geriamojo vandens mėginiai ir nuvežti ištirti į Nacionalinio maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo instituto (NMVRVI) Kauno skyrių.

 
Ieškomiausių TOP 5Naudingos nuorodos