vaistai.lt
Kad depresija nebūtų jaunų liga
Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) ataskaitoje skelbiama, kad depresija tampa pasauline problema – nuo šios ligos kenčia 350 mln. žmonių visoje planetoje. Dėl klastingos išraiškos depresija dažnai lieka nepastebėta, nors tai sunki, ilgai trunkanti, lemianti didelį mirštamumą ir kančias liga. 21-ajame amžiuje ji tapo jaunų žmonių liga. Nustatyta, kad jau šiandien depresija pirmauja neįgalumo priežasčių sąraše.
Slapti simptomai, išduodantys krūties vėžį
Kasmet Lietuvoje diagnozuojama apie 1300 naujų krūties vėžio atvejų – tai dažniausiai moterims nustatoma onkologinė liga ne tik Lietuvoje, bet ir daugelyje pasaulio šalių, todėl spalis skelbiamas kovos prieš krūties vėžį mėnesiu. Įtakos atsirasti krūties vėžiui gali turėti ne tik genetika, bet ir iš pirmo žvilgsnio nesusiję veiksniai: nutrauktas nėštumas, krūties trauma, sumušimas, ypač jeigu buvo stiprus stresas, netinkamas gyvenimo būdas ar net nuolat krūtis spaudžianti liemenėlė.
Dalis akcizo už parduotus alkoholinius gėrimus – sveikatos išsaugojimui
Ministrų kabinetas trečiadienį posėdyje sutarė, kad kuriamo Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšas 2016 metais sudarytų 1 mln. 285 tūkst. eurų – tai yra 0,5 procento 2014 m. faktinių įplaukų iš akcizo pajamų, gautų už parduotus alkoholinius gėrimus.
Renkamės kūno prausiklį. Ką reikėtų žinoti?
Kasdieniai grožio ritualai padeda ne tik puoselėti švelnią ir minkštą odą, bet ir atsipalaiduoti po sunkios dienos ar pasisemti energijos naujam rytmečiui. Pasirodo, svarbu mokėti išsirinkti ne tik tinkamą kūno kremą ar losjoną, bet ir odai labiausią tinkantį prausiklį, kurių šiandien tikra gausybė. Ką turėtume žinoti, rinkdamiesi kasdienę dušo želė, pataria „Dove“ prekės ženklo vadovė Julija Kravčenko.
Asmeninio tobulėjimo trenerė R. Rimkevičienė: „Nebandykite įtikti kitiems. Susimąstykite, kaip įtikti sau“
Renata Rimkevičienė sako, kad jos pasaulis apsivertė aukštyn kojomis. Pasitraukusi iš komforto zonos moteris atrado visai kitas vertybes ir nusprendė savo žiniomis pasidalyti su kitomis moterimis. Dauguma psichologų patvirtins, kad šiuolaikinis žmogus apimtas nepaaiškinamo nerimo ir yra įkalintas pašėlusiame tempe.
 
Ieškomiausių TOP 5Naudingos nuorodos