vaistai.lt
Dirbtinė kasa – reali cukrinio diabeto gydymo alternatyva?
Dirbtinės kasos išradimas ir klinikinis bandymas – milžiniškas šuolis I tipo cukrinio diabeto gydyme. Ar ši algoritmais valdoma ir išmaniajame telefone veikianti  sistema galėtų pakeisti diabetikų gyvenimus į gerąją pusę? – domisi Medical News Today. Pagal ligų kontrolės ir prevencijos centro (The Centers for Disease Control and Prevention) duomenis, beveik 1 iš 10 amerikiečių serga cukriniu diabetu (CD). Maždaug 5 proc. jų – I tipo diabetu, o tai atitinka 1,5 mln. gyventojų.
Kalbėkime vyriškai apie vyrų ligas
VšĮ “Inkocentras” tęsia paskaitų visuomenei tradiciją kasmet skelbdamas naują temą. Pernai didelio populiarumo sulaukė paskaitos apie senjorų sveikatos iššūkius, užpernai būriai moterų rinkosi į teorinius ir praktinius užsiėmimus apie dubens dugno raumenis. Šiemet Inkocentras skelbia Vyrų sveikatos metais ir visus metus vykdys projektą „Kalbėkime vyriškai apie vyrų ligas“.
Patvirtinti Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo šių metų lėšomis remtinų veiklų sritys

Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo taryba patvirtino remiamų projektų sritis ir jų prioritetus. Šiais metais pradėjusio veikti Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo paskirtis – remti sveikatos išsaugojimo ir stiprinimo veiklą, prevencinius projektus, socialinę reklamą ir reikalingus mokslinius tyrimus. Vyriausybės nutarimu pirmiesiems 2016-tiems  Valstybinio sveikatos stiprinimo fondo veiklos metams skirta 0,5 proc. įplaukų iš alkoholio akcizo, gauto 2014-aisiais.  Šiais metais fondas disponuoja  1,285,2 mln. Eurų.

Sauja vynuogių per dieną – sumažina liemens apimtį ir gerina seksualinį gyvenimą
Natūralių cukrų kupinos saldžiosios vynuogės iš pažiūros neatrodo pats geriausias svoriu besirūpinančiojo ar sveika mityba besidominčiojo draugas, tačiau naujausi Harvardo universiteto mokslininkų atlikti tyrimai įrodė priešingai. Pasirodo, vos viena sauja šių uogų (arba pusė puodelio) per dieną gali ne tik padėti atsikratyti papildomų kilogramų, bet ir pagerinti seksualinio gyvenimo kokybę.
Patarimai, padėsiantys atsikratyti riebalų nuo skirtingų kūno vietų
Nutukimas – vienas dažniausių medžiagų apykaitos sutrikimų, galintis sukelti daugelį kitų ligų. Norėdami numesti svorio, turite žinoti, kad nutukimas gali būti skirtingas ir kovoti su juo reikia skirtingais būdais.
Homo optimus: ar nemirtingu hibridiniu antžmogiu tapsi ir tu?
Jei jūs – jaunesni negu 40-ies, turite labai neblogus šansus netolimoje ateityje tapti nemirtingais. Ir pasieksite skaitmeninį nemirtingumą. Tokį, kai visos jūsų mintys ir potyriai bus įrašyti ir išsaugoti ateities kartoms. Futurologas, dr. Ianas Pearsonas neabejoja, kad spartus technologijų progresas netrukus leis žmogų ir kompiuterį sujungti į vieną naują būtybę – Homo optimus. Ateitį spėti mėginantis mokslininkas mano, kad pirmieji hibridiniai antžmogiai Žemėje gyvens jau 2050-aisiais.
 
Ieškomiausių TOP 5Naudingos nuorodos