vaistai.lt
Gydytoja apie dantų implantavimą: tai visiškai neskausminga procedūra, kurios nereikia baimintis
Implantologija – neatskiriama odontologijos dalis. Kokybiški dantų implantai grąžina pasitikėjimą savimi, suteikia puikią estetinę išvaizdą, o svarbiausia – neapsakomą patogumą ir galimybę vėl patogiai jaustis, lengvai kramtyti. Pasirinkę implantus pacientai gali drąsiai šypsotis, jaustis užtikrintai, mat išvengia nemalonaus svetimkūnio jausmo burnoje, kuris nuolat lydi nešiojant protezus. Pasitikėjimas grįžta daugumai pacientų.
Kaip išsaugoti gerą savijautą dirbant sėdimą darbą?
Žmonės, didžiąją laiko dalį praleidžiantys sėdėdami, ilgainiui susiduria su raumenų sistemos problemomis – dėl sėdimoje padėtyje nevienodu pajėgumu dirbančių raumenų išsivysto raumenyno asimetrija. Paliesiaus fizinio krūvio terapijos klinikos fizinio aktyvumo projektų vadovas Valdemaras Kavaliauskas įspėja, jog per ilgesnį laiką sėdimą darbą dirbantys asmenys pradeda jausti skausmus atskiruose kūno segmentuose: nugaroje, kelių sąnariuose, jiems dažniau skauda galvą ir atsiranda kitų nemalonių fizinių pojūčių. Ir tai – tik kelios iš švelnesnių sėdimo darbo pasekmių sveikatai.
Dešimt ligonių kasos darbuotojų davė kraujo

Rugsėjo 23 d. Panevėžio miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biure vyko Nacionalinio kraujo centro donorystės akcija „Dovanoji kraujo – dovanoji gyvybę". Joje dalyvavo ir dešimt Panevėžio teritorinės ligonių kasos (TLK) darbuotojų. Keturi iš jų donorais tapo pirmą kartą, kitiems tai buvo įprasta procedūra arba jos pakartojimas po daugelio metų.

Mangai – kovai su nutukimu ir cukriniu diabetu
Dietologai teigia, kad mangai gali padėti išvengti nutukimo ir 2 tipo cukrinio diabeto, - rašo "The Daily Mail". Pasirodo, kad šis vaisius padidina naudingųjų bakterijų populiaciją žarnyne ir tokiu būdu sudaro sąlygas išvengti šių ligų. Riebus maistas sutrikdo mikroorganizmų balansą žarnyne, o mangai, pasirodo, padeda jį atkurti. Jau anksčiau buvo nustatyta, kad tam tikros bakterijos yra susijusios su nutukimu ir 2 tipo diabetu.
Plaukai linkę šiauštis ir veltis? 15 patarimų, kuriuos verta išbandyti
Plaukai šiaušiasi dėl to, kad jiems trūksta drėgmės, tačiau ir oro drėgmė gali prisidėti prie pasišiaušusių plaukų problemos. „Per dieną jūsų plaukai praranda drėgmę, todėl apie vidurdienį kutikulė (išorinis plaukų sluoksnis) atsiveria ir įleidžia tos drėgmės iš išorės, taip atsiranda pasišiaušusi netvarka“, – aiškina Markas Townsendas, įžymybių plaukų stilistas. M. Townsedas, Niujorke dirbantis stilistas Markas Garrisonas ir Ursula Stephen, tvarkantys Rihannos ir Kerry Washington plaukus, atskleidžia savo gudrybes, kaip kovoti su pasišiaušusiais plaukais.
Kontroversiškasis „galvų persodinimo“ chirurgas demonstruoja pacientus-gyvūnus po sėkmingai atliktų operacijų
Italų neurochirurgas, jau kitais metais ketinantis atlikti pirmą galvos persodinimo operaciją žmogui, pareiškė sėkmingai atlikęs radikalias stuburo nervų sujungimo operacijas, eksperimentuodamas su pelėmis, žiurkėmis ir šunimis. Specialistai teigia, kad italo rezultatai – neapibrėžti ir neišbaigti, o kalboms apie galvos persodinimo operaciją žmogui – gerokai per anksti. Serijoje straipsnių, publikuotų žurnale Surgical Neurology International, neurochirurgas Sergio Canavero aprašo pastaruosius frankenšteiniškus savo eksperimentus, kurių metu jis naudojo cheminę medžiagą polietileno glikolį (PEG). Ši medžiaga naudojama rimtai pažeistų stuburo nervų atjungimui.
 
Ieškomiausių TOP 5Naudingos nuorodos