vaistai.lt

COVID-19 (8503/0) 

COVID-19    1.61% 10.268,273

pastarosios paros sergančiųjų padidėjimas 1.61%, lyginant su praėjusia para, viso dabar sergančių - 10.268,273

Šalia kasdien žiniasklaidos skelbiamos informacijos apie koronaviruso COVID-19 naujienas pateikiame dinaminę eigą ir rečiau skelbiamus duomenis.

COVID-19 2020 spalio 25

Image

Image 

Image 

Image 

Image  

Image

Image

Image

Image 

Image 

Image  

PSO jungtinė misija Kinijoje apie COVID-19:

Bruce Aylward: „Aš manau, kad svarbiausia Kinijos pamoka yra greitis – viskas apie greitį. Kuo greičiau randamas susirgimo atvejis, izoliuojamas ligonis, nustatomi jo artimi kontaktai, tuo didesnė sėkmė.
Žmonės vis kalba, kad tai tik aisbergo viršūnė. Bet mes to nerandame. Mes randame daug susirgusių, daug artimų kontaktų – bet ne daugybę besimptomio plitimo atvejų didžiulėje populiacijoje. Ir tame yra skirtumas nuo gripo.
Kinija gan anksti  guldo ligonius ir suteikia jiems labai sofistikuoto gydymo procedūras. Jie iš tikro yra sėkmingi ir ligoniams su šia liga išsaugo gyvybę. Jie turi gerą išgyvenamumo rodiklį šiam susirgimui (tik <1% mirtingumas ne Hubei provincijoje) , kurio aš negaliu ekstrapoliuoti likusiam pasauliui. Jūs galite matyti, kad daug žmonių Italijoje ir Irane miršta.
Panika ir isterija nėra priimtini. Ši liga yra apie susirgusius ir jų artimus kontaktus. Būkite organizuoti, apsišvietę ir dirbkite savo darbą“.

Šaltinis: www.vox.com 


Komentarai (Viso žinučių: 0)


Atsakyti
Vardas:Svečias
Pavadinimas:
Komentaras:


Įrašykite patvirtinimo kodą

Powered by AkoComment 3.0


vaistai.lt pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegalius veiksmus.

 

Į viršų
 

    

Ieškomiausių TOP 5


Naudingos nuorodos