vaistai.lt

Lietuvoje – 1616 koronavirusu užsikrėtę žmonės (142/0) 

Lietuvoje – 1616 koronavirusu užsikrėtę žmonėsNacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos (NVSPL) duomenimis, šiuo metu Lietuvoje yra patvirtinti 1616 užsikrėtimo koronavirusine infekcija (COVID-19) atvejai. Šie duomenys surinkti iš visų laboratorijų, kuriuose šie tyrimai atliekami.

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) gegužės 23 d. duomenimis:

Patvirtintų ligos atvejų skaičius konkretiems žmonėms: 1616
Sergančių žmonių skaičius: 410
Per vakar dieną patvirtintų naujų COVID 19 susirgusių žmonių skaičius: 12
Mirusių nuo COVID 19 žmonių skaičius: 63
Užsikrėtusieji koronavirusu, mirę dėl kitų priežasčių: 8
Pasveikusių žmonių skaičius: 1135
Izoliacijoje esančių žmonių skaičius:  453
Paveiktomis teritorijomis laikomos visos šalys

LABORATORIJŲ DARBAS: tyrimų srautai šalies laboratorijose. Ši lentelė rodo laboratorijų darbą, tyrimų srautus, atlikimo apimtis už praėjusią dieną. Tai yra atlikti tyrimai, o ne nauji atvejai.

Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos gegužės 23 d. 7 val. duomenimis:

Per vakar dieną ištirta ėminių dėl įtariamo koronaviruso: 5839
Iki šiol iš viso ištirta ėminių dėl įtariamo koronaviruso: 264882 (iš jų – 87434 iš mobilių punktų) 

VIRTUALUS KORONAVIRUSO INFEKCIJOS (COVID-19) ŽEMĖLAPIS

Visais atvejais jau pradėti arba bus pradėti epidemiologiniai tyrimai, o mobiliuose punktuose tyrimus atlikę asmenys bus informuoti apie savo tyrimo rezultatus.

SAM ragina žmones vadovautis medikų ir institucijų nurodymais, t. y. maksimaliai vengti žmonių susibūrimų, esant galimybei dirbti iš namų, bendraujant gyvai išlaikyti atstumą vienas nuo kito, skirti ypatingą dėmesį rankų, paviršių higienai bei kita. Pajutus ligos simptomus kreiptis medikų pagalbos telefonu, nevykti patiems į gydymo įstaigas.

Visą naujausią informaciją, susijusią su koronovirusu, rasite pagal šią nurodą http://sam.lrv.lt/lt/naujienos/koronavirusas

Taip pat primename, kad Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) interneto svetainėje galima rasti informaciją apie vykdomus epidemiologinių tyrimų rezultatus ir apie koronavirusu užsikrėtusių žmonių lankytas vietas. Kitaip tariant, pateikiama atvejų epidemiologinės diagnostikos metu surinkta informacija, kurią susirgę žmonės pateikė NVSC specialistams. Apie atnaujintą informacija NVSC interneto svetainėje žiniasklaida informuojama nedelsiant, kai tik ji patalpinama.

Visuomenės informavimo grupė 

Informacija iš:

www.sam.lt

Image: FreeDigitalPhotos.netKomentarai (Viso žinučių: 0)


Atsakyti
Vardas:Svečias
Pavadinimas:
Komentaras:


Įrašykite patvirtinimo kodą

Powered by AkoComment 3.0


vaistai.lt pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegalius veiksmus. 

Į viršų
 

    

Ieškomiausių TOP 5


Naudingos nuorodos