vaistai.lt

Ar katė gali prognozuoti žmogaus mirtį? Neskubėkite su atsakymaisKatės yra mieli gyvūnai, kuriuos žmonės prisijaukino prieš tūkstančius metų. Kadaise katės naikino graužikus ir linksmino vaikus, o dabar tiesiog yra geros draugės. Į keliones su žmonėmis jos leistis nenori, tačiau kartais palydi į tą, kitą pusę.


daugiau

Papildomos krūtys - nustebsite sužinoję, koks dažnas šis fenomenasŽmogus turi dvi krūtis. Toks struktūriškai simetriškas tas mūsų kūnas. Tačiau tūkstančiai žmonių krūtų turi daugiau nei dvi. Ir nemaža dalis jų to net nežino. Ir vyrai turi krūties audinį - jie netgi serga krūties vėžiu. Tiesą sakant, įsivaizdavimas, kad krūties vėžys yra išskirtinai tik moterų liga, ne vieną užsispyrusį vyrą jau pasiuntė į kapus. Vyrai turi krūtis, net jei jos yra, sakykime, gerokai kuklesnės ir nefunkcionalios. Taigi, ir jie gali turėti papildomas krūtis.


daugiau

Ar chirurgai dažnai pacientuose palieka instrumentus, vatą ar tvarsliavą? Apie tai tikrai esate girdėję - po operacijos sveikstantis žmogus vėl patiria skausmus ir paaiškėja, kad jo kūne liko koks chirurginis įrankis ar vatos gabalėlis. Bet ar tai nutinka dažnai? Ir kaip gydytojai stengiasi to išvengti?

daugiau

Billas Gatesas įspėja – ši grėsmė pareikalaus kur kas daugiau mirčių nei COVID-19 ir veikti reikia jau dabar (Video)Billas Gatesas dar 2015-aisiais prognozavo, kad mikrobų sukelta pasaulinė katastrofa labai smarkiai smogtų mūsų planetai. Deja, jis buvo teisus. Nors COVID-19 kasdien pareikalauja tūkstančių žmonių mirčių, tačiau Billas Gatesas tvirtina, kad klimato kaita jų pareikalaus dar daugiau.

daugiau

Rugpjūčio pradžioje keletoje maudyklų vandens kokybė neatitiko Lietuvos higienos normos reikalavimųSveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras informuoja, kad gauti rezultatai tik apie 82 stebimų maudyklų iš 120 numatytų stebėti maudyklų, keletoje maudyklų vandens kokybė neatitiko Lietuvos higienos normos HN 92:2018 „Paplūdimiai ir jų maudyklų vandens kokybė“ reikalavimų. 

daugiau

Ar jums svaigsta galva, kai atsistojate? Mokslininkai jums turi blogų žiniųKartais staiga atsistojus jums gali apsisukti galva. Taip nutinka dėl staiga pasikeitusio kraujo spaudimo ir dažniausiai tai nėra kokios sudėtingos ligos pranašas. Tačiau jei jums taip nutinka nuolat, mokslininkai jums turi blogų žinių.

daugiau

„Klinikinių bandymų atlikimo taisyklės parašytos krauju – jų pažeisti nevalia“. Kaip ekspertai vertina pirmąją rusišką COVID-19 vakciną?Vakcina pavadinta „Sputnik V“ – tiesioginė nuoroda į šaltojo karo kosmoso lenktynes. RF prezidentas V. Putinas paskelbė apie pirmosios pasaulyje vakcinos nuo koronaviruso registraciją RF SAM, ir pažymėjo, kad viena iš jo dukterų ją išbandė su savimi. Vakcina pavadinta „Sputnik V“ – Reuters tame įžvelgė tame tiesioginę nuorodą į šaltojo karo laikų kosmoso lenktynes.  

daugiau

Naujausių tyrimų rezultatai nustebino net mokslininkus - depresija ir nerimas keičia smegenų tūrįDėl pasikeitusio dominuojančio gyvenimo būdo, vis daugiau žmonių kenčia nuo depresijos ir nerimo sutrikimų. Stresas, neigiamų naujienų perteklius, baimė dėl ateities, nuolatinis skubėjimas - visas tai nėra sveika jūsų protinei sveikatai. Ir šie sutrikimai keičia jūsų smegenis.

daugiau

Adatas ir švirkštus pakeis spaustuvai? Kaip veikia šis naujas vaistų pristatymo į organizmą būdas?Net jei nebijote adatų, tikriausiai nenorėtumėte kasdien leistis vaistų. Tai - skausminga ir odą žeidžianti procedūra. Tačiau kai kuriems žmonėms tai tenka daryti kasdien. Šis naujas prietaisas, šiek tiek primenantis varstotą, gali pakeisti adatas ir švirkštus. Geriausia tai, kad vaistai pristatomi be jokių odos pažeidimų.

daugiau

Juokitės kuo dažniau - tyrimai labai aiškiai parodė, kuo tai padėsMoterys šypsosi ir juokiasi dažniau nei vyrai, tačiau vidutiniškai žmonės nusijuokia apie 18 kartų per dieną. Žmonės retai juokiasi vieni - dažniausiai juokas aidi draugų susibūrimuose ar šeimoje. Bazelio universiteto mokslininkai teigia, kad daugiau juoktis reikėtų visiems - juoko naudą labai lengva pastebėti.

daugiau
21 - 30 iš 2622 Pirmas puslapis  Į ankstesnį puslapį  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Į sekantį puslapį  Paskutinis puslapis 
 

    

Ieškomiausių TOP 5


Naudingos nuorodos