vaistai.lt

Naujas tyrimas atskleidė 3 svarbiausius geros psichinės sveikatos ramsčius - jums būtina tai žinotiVisus žmones kartais aplanko liūdesys ir už jį daug niūresnės būsenos. Tai, kaip su tuo susitvarkome, ir yra tikroji mūsų psichinės sveikatos būklė. Naujas tyrimas, įtraukęs 1100 jaunuolių atskleidė tris pagrindinius psichinės sveikatos ramsčius - jei jais pasirūpinsite, tikrai jausitės geriau.

daugiau

Su COVID-19 gali pasitvirtinti tai, ko baiminamasi labiausiaiJau išsiaiškintas ne vienas virusas, kuriais užsikrėtę patiria ilgalaikius, varginančius simptomus. Pirmieji ženklai rodo, kad tai gali būti būdinga ir SARS-CoV-2 koronavirusui. Kai šių metų kovą sunegalavo, simptomai buvo tokie sunkūs, kad netgi žiūrėti filmus savo bute Brukline buvo neįmanoma misija, prisimena 32 metų menininkė Hannah Davis. Jai darėsi sunku skaityti teksto žinutes ir netrukus ji nebegalėjo sekti filmo siužeto.

daugiau

Turbūt maloniausias būdas atitolinti senatvę - stebinantis naujas tyrimas atskleidė, kaip sumažinti demencijos rizikąSenatvinė demencija - tai protinių galimybių mažėjimas, susijęs su amžiumi. Dažniausias demencijos sukėlėjas - Alzheimerio liga. Ir ji yra nepagydoma. Turint omenyje, kad Vakarų visuomenė sensta, demencija sergančių žmonių vis daugėja ir per kelis dešimtmečius tai taps ypatingai dideliu sveikatos apsaugos sistemos rūpesčiu. Tačiau mokslininkai teigia, kad yra būdų sumažinti demencijos riziką ir jie gali būti pakankamai malonūs.

daugiau

Karantinas buvo naudingas sergantiems širdies ligomis? Mokslininkai pateikė įdomų faktą apie stresą, širdį ir darbą namuoseIstoriškai pasaulinės krizės ir kiti nemalonūs įvykiai pablogindavo širdies smūgių statistiką. Tačiau šįkart mokslininkai to nepastebi, nors COVID-19 tikrai tapo didžiule pasauline problema. Dar daugiau - širdies aritmijos atvejų net sumažėjo. Tik kodėl?

daugiau

Mokslininkai atrado būdą, kaip atstatyti prarastą regėjimą: tai teikia senėjimo apgręžimo viltįAr senos ir pažeistos ląstelės pamena, kaip reikia būti jaunoms? Tai naujo tyrimo tema, kurio metu mokslininkai perprogramavo neuronus pelės akyse, kad jos taptų atsparesnės žalais ir pažeistos galėtų atsistatyti — kaip jaunesnių pelių ląstelės. Šis tyrimas rodo, kad senėjimo ženklai, o gal ir raktas į jo apgręžimą glūdi epigenome, baltymuose ir kituose DNR puošiančiuose ir genus įjungiančiuose ar išjungiančiuose komponentuose.

daugiau

Ar nėščiosios vaikams perduoda SARS-CoV-2 virusą bei jo antikūnius?COVID-19 pandemija atrodo visiškai kitaip, kai rūpiniesi ne tik savimi. Nėščios moterys dažnai kreipiasi į medikus, tikėdamosi išgirsti patarimų, kaip išvengti COVID-19 ir šios ligos perdavimo vaikai. Mokslininkai atliko tyrimą, kuris atskleidė, ar nėščiosios kūdikiams perduoda virusus ir jų antikūnius.

daugiau

Žaidėjas, turintis Venomo Sneiko bioninę ranką iš „Metal Gear Solid“ žaidimo: „tai tiesiog beprotiška“ (Video)29-erių vyras teigia, kad iš tikrųjų turėti Venomo Sneiko (angl. Venom Snake) ranką realiame gyvenime yra „tiesiog beprotiška“. 29 metų žaidėjui iš Redingo, Jungtinės Karalystės, buvo sumontuota visiškai nauja bioninė ranka, kuri yra tiksli „Metal Gear Solid“ žaidimų serijos veikėjo Venomo Sneiko rankos kopija – be ginklų, žinoma.

daugiau

Koronavirusas gali sukelti dar neregėtų problemų, apie kurias Lietuvoje dar niekas nekalbaCOVID-19 žmones paveikia skirtingai. Kai vieni džiaugiasi persirgę šia liga jusdami tik silpnus simptomus, kitiems pasiseka mažiau. Kai kurie žmonės ir toliau jaučia simptomus net praėjus kelioms savaitėms ar net mėnesiams po ligos pradžios. Dabar mokslininkai mano, kad tokie ilgalaikiai simptomai gali tapti nauja jau popandemine visuomenės sveikatos krize.

daugiau

Ar COVID-19 yra pavojingesnė vyrams? Naujas tyrimas atskleidė stebinančią tiesąSARS-CoV-2 neturi proto - šis virusas įsitvirtina to žmogaus organizme, į kurį patenka. Jam nerūpi, ar jūs senas, ar jaunas, ar sveikas, ar ligotas. SARS-CoV-2 tereikia jūsų kūno. Tačiau kūnai į COVID-19 infekciją reaguoja skirtingai. Ir mokslininkai mano, kad vyrai nuo COVID-19 nukenčia labiau.

daugiau

„Štamas, pavogęs Kalėdas“. Ką mokslininkai žino apie naują britiško koronaviruso atmainąKaip ji paveiks vakcinaciją? Ar jau metas panikuoti? Gruodžio 14 dieną Didžiosios Britanijos valdžia pranešė apie šalyje užfiksuotus užsikrėtimo nauju viruso SARS-CoV-2 štamu. Pasak šalies Sveikatos apsaugos ministro, Matto Hancocko, jis gali būti susijęs su spartesniu ligos plitimu pietryčių Anglijoje. Vėliau naują štamą patvirtino Anglijos Visuomenės sveikatos apsaugos tarnyba ir Didžiosios Britanijos COVID-19 sekoskaitos konsorciumas.

daugiau
71 - 80 iš 2789 Pirmas puslapis  Į ankstesnį puslapį  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Į sekantį puslapį  Paskutinis puslapis 
 

    

Ieškomiausių TOP 5
Naudingos nuorodos