vaistai.lt

Manote, kad nutrinami loterijos bilietai yra visai nekalti? Loterijos bilietai yra pramoga. Daugelis juos perkančiųjų žino, jog šansų laimėti beveik nėra. Tačiau kažkur pasąmonėje kužda „o gal?“ Be to, monetos briauna nutrinti bilietą yra visai smagu. Tačiau mokslininkai įspėja - šis pomėgis gali sukelti problemų.

daugiau

Pirmasis auglių mikrobiomų žemėlapis parodė, kad daugelyje jų gyvena bakterijosKad jau žmogaus mikrobiomo ląstelių yra daugiau, nei paties žmogaus kūno ląstelių, nereikėtų stebėtis, kad mikrobiomas prasiskverbia visur. Neišskiriant ir piktybinių navikų. Neabejoju, mokslininkams šie nearti žinių dirvonai dar turi parengę ne vieną staigmeną.

daugiau

Pasaulinės aplinkos dieną dėmesys biologinei įvairoveiSveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras primena, kad Pasaulinė aplinkos diena minima birželio 5 d. daugelyje šalių siekiant parodyti rūpestį ir paramą Žemei ir aplinkai. Šiais metais jos tema – „Biologinė įvairovė“.

daugiau

Mokslininkai surado būdą, kaip kai kurie žmonės gali sustabdyti plaukų žilimąSenti nėra malonu. Ligos, silpstantis kūnas, raukšlės ir žylantys plaukai - tai tik dalis su senėjimu siejamų problemų. Tiesa, dažnai žmonės teigia, kad plaukai spalvą praranda ne tik dėl amžiaus, bet ir dėl streso. Mokslininkai dabar mano, kad tai yra tiesa ir taip prarastą plaukų spalvą įmanoma sugrąžinti.

daugiau

Štai kaip keliausime lėktuvais ir kokią tvarką taiko skirtingos šalysCOVID-19 pandemija atsitraukia. Šiltesni orai ir žmonių pastangos stipriai sumažino šios virusinės infekcijos plitimą. Taigi, po truputį vėl imsime keliauti. Tik kaip? Kai kurios šalys siūlys vietoje iš karto išsitirti, ar nesergate COVID-19.

daugiau

Lietuvoje, birželio 1 d.,  prasideda maudymosi sezonas Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras informuoja, kad pagal Lietuvos higienos normą HN 92:2018 „Paplūdimiai ir jų maudyklų vandens kokybė“ birželio 1-ąją prasideda maudymosi sezonas. Tiesa, savivaldybių institucijos gali koreguoti tiek sezono pradžią, tiek pabaigą, atsižvelgdamos į besimaudančiųjų skaičių.


daugiau

„Ford“ pasirūpino policininkų apsauga - virusus automobiliuose naikins unikaliai paprastu būduSARS-CoV-2 virusas yra nužudomas pakankamai lengvai. Tai galima daryti UV spinduliais, alkoholiu ir net paprastu muilu. Tačiau kaip greitai dezinfekuoti visą automobilį? „Ford“ kartu su Ohajo valstijos universiteto mokslininkai surado unikaliai paprastą, bet veiksmingą sprendimą.

daugiau

Tai padeda medžiaginės kaukės stabdyti COVID-19 plitimą, ar nepadeda? Mokslininkai turi paprastą atsakymą„Tos kaukės nuo viruso saugo kaip kelnės nuo viduriavimo“ - šio pokšto galite ir nebekartoti, mokslininkai teigia, kad ir medžiaginės kaukės tikrai padeda. Daugybė žmonių priešinasi kaukių nešiojimui. Viena iš priežasčių - netikima jų nauda.


daugiau

COVID-19 visiems laikams pakeis keliones lėktuvais - vieno dalyko gali ir nebeliktiCOVID-19 stipriai sumažino keleivių srautus. Oro linijos ir oro uostai stengiasi įtikinti žmones, kad keliauti yra saugu, tačiau prireiks šiek tiek laiko, kol lėktuvai vėl bus pilni. Tiesa, ne viskas sugrįš į buvusias vėžes - vieno kelionių atributo gali ir nebelikti.Oro linijos imasi įvairių priemonių higienai užtikrinti.


daugiau

Mokslininkai aiškinasi, kaip smegenys susieja skirtingus įvykius - hipokampas veikia kaip kompiuterisGatve einanti mergina staiga išgirsta garsų pokštelėjimą. Apsidairiusi ji supranta, kad kažkas pašovė jos vaikiną. Praeina mėnesiai, vaikinas pagyja, o štai mergina ima panikuoti vos išgirdusi kokį pokštelėjimą. Kas nutiko?


daugiau
91 - 100 iš 2619 Pirmas puslapis  Į ankstesnį puslapį  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Į sekantį puslapį  Paskutinis puslapis 
 

    

Ieškomiausių TOP 5


Naudingos nuorodos