vaistai.lt
Alternatyvūs diagnostikos metodaiNatūraliojoje medicinoje taikomi įvairūs diagnostikos metodai: energinių taškų, auros, liežuvio, pulso ir kt. Siūlome susipažinti su vienais populiariausių.

Auros diagnostika
Specialistų teigimu, auros fotografavimo principas buvo sukurtas dar prieš Antrąjį pasaulinį karą, o apie 1960-uosius mokslininkai pritaikė šį metodą ir sukūrė aurų fotografavimo prietaisą. Iš auros nuotraukos galima diagnozuoti ligas ankstyvoje stadijoje, kol jos dar nepasireiškusios fiziniame kūne, nes pirmiausia pažeidimų atsiranda energiniame lygmenyje, o tik paskui fiziniame.

daugiau
Pasirūpinkime savo emocine energijaUžkandžiavimas yra vienas sveikos mitybos principų. Prisiminkime dažnai kartojamą dietologų taisyklę: 3 pagrindiniai valgymai ir 2 užkandžiai tarp jų. Pasak mitybos specialistų, labai daug priklauso nuo to, kokius užkandžius renkamės: traškučius, bandeles, šokoladą ar sveikus užkandžius, pavyzdžiui, riešutus ir džiovintus vaisius, kuriais užkandžiaudami galime ne tik numalšinti alkį, bet ir gauti naudingų medžiagų. Mitybos specialistės Vaidos Kurpienės teigimu, užkandžiauti riešutais bei vaisiais kur kas naudingiau nei kitais greitais ir dažniausiai nieko savyje vertingo neturinčiais produktais: „Daugelyje mūsų mėgstamų užkandžių, pavyzdžiui, šokolade ar sausainiuose, pilna paprastųjų angliavandenių, kurie suteikia trumpalaikį sotumo jausmą. Tokie produktai virškinami labai greitai ir vos po valandos vėl norisi valgyti.
daugiau
Pasigerinti sau gyvenimą? Tai paprasta!Jei gruodį pasitikote apimta prieššventinio siaubo, nes nieko nebespėjate ir linkstate nuo įsipareigojimų naštos, jei streikuoja sveikata ir prastėja nuotaika, pasinaudokite išties veiksmingais sveikos gyvensenos patarimais, kad šventes sutiktumėte džiaugsmingai!
  • Nesūdykite ir nebarstykite pipirais maisto – greitai pastebėsite, kad pasisotinti galite kur kas mažesniu maisto kiekiu, be to, po keturių savaičių pastebėsite, kad numetėte svorio!
daugiau

8 sveikatos problemos, kurias padės išspręsti druskaMokslininkai iki šiol ginčijasi dėl druskos naudos ir žalos organizmui. Žinoma, kas per daug, tas nesveika, tačiau aišku viena – tikslingai naudojama druska gali padėti išspręsti kai kuriuos sveikatos negalavimus. Kokius? Ogi pasidomėkime... Jei skauda gerklę... Greičiausiai prisimenate, kad skausmo sukaustytą gerklę mamos visada siūlydavo skalauti druskos tirpalu. Taigi, kodėl neišbandžius mamų ir močiučių patarimo? Stiklinėje šilto vandens išmaišykite arbatinį šaukštelį druskos ir skalaukite kas valandą visą dieną. Druska padeda kovoti su bakterijomis, malšina skausmą. Be to, tai natūrali priemonė.

daugiau
Mitybos specialistė: to paties svorio užkandžių vertė skiriasi kardinaliaiUžkandžiavimas yra vienas sveikos mitybos principų. Prisiminkime dažnai kartojamą dietologų taisyklę: 3 pagrindiniai valgymai ir 2 užkandžiai tarp jų. Pasak mitybos specialistų, labai daug priklauso nuo to, kokius užkandžius renkamės: traškučius, bandeles, šokoladą ar sveikus užkandžius, pavyzdžiui, riešutus ir džiovintus vaisius, kuriais užkandžiaudami galime ne tik numalšinti alkį, bet ir gauti naudingų medžiagų. Mitybos specialistės Vaidos Kurpienės teigimu, užkandžiauti riešutais bei vaisiais kur kas naudingiau nei kitais greitais ir dažniausiai nieko savyje vertingo neturinčiais produktais: „Daugelyje mūsų mėgstamų užkandžių, pavyzdžiui, šokolade ar sausainiuose, pilna paprastųjų angliavandenių, kurie suteikia trumpalaikį sotumo jausmą. Tokie produktai virškinami labai greitai ir vos po valandos vėl norisi valgyti.
daugiau

Gydymas… moliuAr žinote, kad gydymas moliu – vienas seniausių gydymo būdų?.. Dar Avicena savo „Gydymo mokslo kanone“ aprašė molio savybes ir skirtingus jo naudojimo būdus. Mokslininkų nustatyta, kad molio sudėtyje yra kvarco, aliuminio, geležies, vario, kalio, magnio ir kitokių dalelių. Taip pat gausu mikro ir makroelementų bei mineralinių druskų. Be to, molis puikiai sugeria toksinus, sunkiuosius metalus, radionukleidus. Šiais laikais moliu gydomos lėtinės sąnarių, stuburo, raumenų, nervų sistemos ligos, įvairios traumos, ginekologinės ligos, cistitai. Jis plačiai naudojamas kosmetikoje.

daugiau
Kaip natūraliai padidinti testosterono kiekįTestosterono kiekį kraujyje didinantys preparatai populiarėja visame pasaulyje. Vis dažniau juos vartoja tie vyrai, kurie skundžiasi energijos stoka, silpnumu ar pablogėjusiu seksualiniu gyvenimu. Pagrindinės sintetinių testosterono preparatų indikacijos – sutrikusi lytinė branda, hipogonadizmas. Dėl raumenis stiprinančio poveikio testosterono preparatai skiriami ir sergantiesiems raumenų distrofija. Kai kada – moterims, kurioms diagnozuotas krūties vėžys. Pagrindiniai testosterono preparatų šalutiniai poveikiai yra padidėjęs kraujo spaudimas, kepenų funkcijos pažaida (hepatitas, gelta), nuotaikų kaita. Taip pat – padidėjęs agresyvumas.
daugiau
Kaip pasiklosi, taip išsimiegosi: ko reikia vaikų mieguiSveikatos specialistai pabrėžia, kad vienas iš veiksnių, padedančių išsaugoti gerą savijautą ir sveikatą, yra kokybiškas miegas. Ypatingai jis svarbus vaikystėje – tik miegodami vaikai tinkamai pailsi, miegas būtinas jų normaliai raidai, fiziniam bei protiniam vystymuisi. Įrodyta, kad neišsimiegojus vaikams daug sunkiau atlikti abstrakčias ir sudėtingas, didesnio smegenų darbo reikalaujančias užduotis. Vilniaus visuomenės sveikatos centro specialistai primena, kad vaikams rekomenduojama miegoti ir dieną, bei atkreipia dėmesį į tai, kaip pasirūpinti kokybišku vaikų miegu.
daugiau

Kartūs produktai naudingi sveikataiIšgirdę produkto apibūdinimą „kartus“ greičiausiai susiraukiate: „Neskanu”. Vis dėlto netradicinės medicinos žinovai siūlo nestumti kartumynų į šalį, verčiau pasidomėti, kuo gi jie naudingi mūsų organizmui. Tikriausiai jau esate girdėjusi, kad gydytis galima ne tik vaistais. Gydo viskas: garsai, kvapai, spalvos. Netgi įvairūs skoniai. Tiesa,  gydymas skoniu – mažai žinoma refleksoterapijos rūšis. Ir visai  be reikalo.  Manoma, kad liežuvyje, kaip ir pėdose, yra daugybė biologiškai aktyvių taškų, susijusių su tam tikrais organais. Jų veiklą galima pagerinti veikiant atitinkamus skonio receptorius. Pavyzdžiui, su skrandžiu susiję liežuvio viduryje esantys skonio receptoriai, su širdimi – pats jo galiukas. Nelygu, kokio skonio (saldaus, sūraus, rūgštaus ar kartaus) skonio produktas valgomas, aktyvėja ir tam tikrų organų veikla.

daugiau

Lotoso medicina – jokia mistikaTurbūt sutiksite, medicinoje kartais nutinka komiškų situacijų – pacientas aplanko visus įmanomus specialistus ir… lieka be diagnozės. Tokiu atveju gali praversti, pavyzdžiui, Lotoso medicina – holistinės (visaapimančios) medicinos atšaka. Holistinė medicina (gr. Holos visas) – visaapimanti medicina. Vadinamosios Lotoso šalys – Kinija, Japonija, visos Tolimųjų Rytų šalys. Lotoso medicina jungia šių šalių išmintį ir tradicijas, bet ir tai dar ne viskas. Yra trys pagrindinės kultūrinės grupės. Pirmoji grupė – Kinija, Japonija, Pietryčių Azija, Korėja, Mongolija. Į tai įeina tai či, cigunas, medicinos sistema su mokymu apie energetiką, anatomiją ir fiziologiją. Antroji – Indija. Tai ajurvedinės žinios, dietos, meditacijos, astrologija. Trečioji – Egipto ir Graikijos. Lotoso medicina tarsi sujungia šias skirtingų kultūrų žinias, tam kad jos taptų universalios.

daugiau
1921 - 1930 iš 2036 Pirmas puslapis  Į ankstesnį puslapį  191 192 193 194 195 196 197 198 199 200  Į sekantį puslapį  Paskutinis puslapis 
 
Ieškomiausių TOP 5Naudingos nuorodos