vaistai.lt
Monday, 06 January 2014
Darome tvarką savo gyvenime. 11 naudingų patarimųPagaliau šventinis maratonas baigtas. Šiandien atkeliavę Trys karaliai nubrėš paskutinį štrichą: nupuošime eglutes, tvarkingai padėsime į spintą kalėdines dekoracijas... Tad tvarka namuose netrukus bus padaryta, o savo viduje? Kiekvienų metų pradžioje norisi atversti naują lapą ir pradėti kitokį, gražesnį, gyvenimą. Nuo ko pradėti? Štai 11 patarimų, padėsiančių jums šviesiau ir džiaugsmingiau pažvelgti į ateitį.

1. Mintyse pasiruoškite geroms permainoms. Kuo labiausiai žavitės? Kokią ateitį planuojate? Kokiu žmogumi norėtumėte tapti? Įsivaizduokite tai, kas jums teikia malonumo. Susirašykite visa tai ir visus šiuos metus mintimis vis sugrįžkite į savo trokštamus vaizdus.

daugiau
Monday, 06 January 2014
Nustatykite savo došą ir sužinokite, kaip saugoti sveikatąTradicinis indų mokslas ajurveda pataria: jei norite būti sveiki ir ilgai išlikti jauni, pirmiausia turite taisyklingai maitintis.
Ajurveda – tradicinis indų mokslas apie žmogaus prigimtį ir sveiką gyvenimo būdą. Išvertus iš sanskrito kalbos, ajur reiškia „gyvybė“, o veda – „žinios“. Pagal ajurvedos filosofiją, visata, pasaulis ir visa, kas gyva, yra sudaryta iš penkių elementų: oro, eterio, vandens, žemės ir ugnies. Žmogaus kūnas ir jo prigimtis taip pat yra penkių elementų struktūra. Šie penki elementai suformuoja tris gyvybės jėgas, vadinamas došomis: vata (oras, eteris), pita (ugnis) ir kapha (vanduo, žemė). Šių trijų došų tarpusavio pusiausvyra lemia mūsų sveikatos būklę. Deja, mūsų gyvenimo būdas, negatyvios emocijos ir netaisyklinga mityba išderina šią pusiausvyrą. Trijų došų disbalansas sutrikdo sklandų organizmo funkcionavimą ir sukelia įvairiausias ligas.
daugiau
Saturday, 04 January 2014
Ar jums reikia permainų?Kam iš mūsų nors kartą nebuvo šmėstelėjusi mintis viską mesti ir pradėti nuo nulio? Pakeisti gyvenamąją vietą, profesiją, šeiminį statusą ar gyvenimo būdą? Bet tik vienetai ryžtasi tokiam žingsniui. Juk rezultatas gali būti nenuspėjamas ir visai ne toks, kokio tikėtasi. Ar visada sėkmė yra „apdovanojimas už ryžtą“? O gal, atvirkščiai, baimė trukdo pasiekti, ko trokštame? Sakoma, kas penkerius metus reikia ką nors keisti: miestą, būstą, darbą ir pan. Dar  sakoma, kad moterys labiau linkusios į permainas, nes yra ištvermingesnės ir kantresnės, geriau prisitaiko prie naujų gyvenimo sąlygų. Be to, jos emocionalesnės, o pokyčiai suteikia galimybių atnaujinti jausmus ir patirti naujų emocijų.
daugiau
Friday, 03 January 2014
Kokiais eteriniais aliejais pakelti kritusį darbingumą?Klausimas. Kokiais eteriniais aliejais pakelti kritusį darbingumą tarpušvenčių metu? Kaip juos panaudoti?

Atsako aromatų ir gintaro terapijų praktikė Edita Vigelytė
Kritęs darbingumas vadinamuoju tarpušvenčiu – natūralus dalykas. Reikia suprasti, kad žmogaus organizmas nėra koks elektrinis prietaisas, kurį įjungti, išjungti ar kaitalioti režimus galime vos spustelėję mygtuką. Jei įsisukome į negailestingą (ir nereikalingą) prieššventinį maratoną, jei “išgąsdinome” organizmą gausiu maistu ir kitomis stalo “gėrybėmis”, vertingiausia būtų pailsėti ir nedelsiant subalansuoti mitybos režimą.

daugiau
Friday, 03 January 2014
10 dėmesio vertų mitybos tiesų pagal ajurvedąMitybos teorijų egzistuoja tiek, kad jose veikiai pasiklysti ir galiausiai nebesupranti, kuo iš tiesų geriau pasikliauti. Galbūt verta pagalvoti apie senus, laiko patikrintus šaltinius ir iš jų atsirinkti tai, kas tinkamiausia. Ajurveda kaip tik ir yra vienas tokių šaltinių. Štai keletas jos skelbiamų mitybos principų, kurie, be jokios abejonės, aktualiai skamba ir šiandienos pasaulyje.
daugiau
Thursday, 02 January 2014
Po švenčių: 3 organizmą valančios sriubosVaišėmis nukrautas stalas ir persivalgymo pojūtis... Ko gero, neretas patyrė tokią būseną per gausias šventes. Norite išsilaisvinti? Išsivirkite organizmą valančios sriubos. Joje nedaug druskos, todėl ilgam numalšinsite alkį, o iš organizmo lengviau šalinsis šlakai ir toksinai.

Kokie produktai geriausiai valgo organizmą?

  • Kopūstai. Kopūstuose esančios medžiagos greitina medžiagų apykaitą ir valo kepenis. Tinka ir užkietėjus viduriams.
daugiau
Thursday, 02 January 2014
Kaip Naujųjų rytą pataisyti sveikatą žolelėmisAudringai sutikę Naujuosius metus ne vienas sausio pirmosios rytą negali pakilti iš lovos - sopa galvą ir nieko nesinori imti į burną. Tačiau gydymą natūraliomis priemonėmis gerai išmanantys žolininkai susiėmus už galvos lovoje gulėti nepataria. Anot jų, kur kas geriau išeiti į lauką pasivaikščioti ir, žinoma, nepamiršti sveikatą pagerinti galinčios arbatos.

Kokias arbatas gerti?
Žolininkai GRYNAS.lt teigė, kad nėra specialiai alkoholio padauginusiems subalansuotos stebuklingos šaknies, kuri kaip mat pašalintų visus negalavimus. Vis dėlto yra žolelių, kurios gali palengvinti pagirių kamuojamo žmogaus savijautą.

daugiau
Monday, 30 December 2013
Žolelės, gelbstinčios nuo sutrikusio virškinimoPo šventinio valgymo maratono spaudžia skrandį, pučia pilvą ar kamuoja sutrikęs virškinimas? Neskubėkite į vaistinę, šiuo atveju gali padėti žolelės.
  • Mėtos. Šių vaistažolių antpilas malšina žarnyno lygiųjų raumenų spazmus, gerina žarnų peristaltiką. Stipri mėtų arbata mažina vidurių pūtimą, pykinimą ir rėmens ėdimą, gerina apetitą.
  • Diemedžiai. Jų preparatai labai veiksmingai šalina lėtinius virškinamojo trakto veiklos sutrikimus, ypač vyresniems žmonėms.
daugiau
Saturday, 28 December 2013
Natūralios priemonės imunitetui stiprintiJei nėra nei noro, nei laiko sirgti, o aplink siaučia gripas, peršalimas ir visokie nežinia kokie virusai, geriausia ne gydytis, o stengtis nesusirgti. Gera žinia - daugelis imunitetą stiprinančių natūralių priemonių yra ne tik veiksmingos, bet ir malonios. Tad kodėl gi savęs nepalepinus? Taigi...

Pirtis
Žinoma, kaip gi be jos?.. Pirtis bent kartą per savaitę - tai ir puiki imuniteto stiprinimo, profilaktikos priemonė, ir pagalba tuo atveju, jei jaučiate, kad jau "pasigavot virusą". Su sąlyga, kad temperatūra dar nesukilo.

daugiau
Friday, 27 December 2013
10 priežasčių, kodėl verta skanauti mandarinųNė vienas šventinis laikotarpis neapsieina be šių ryškiaspalvių vaisių, kurie pripildo namus malonaus aromato, gerina nuotaiką ir dargi turi daug vitaminų. Apskritai mandarinai puikiai tinka kompotams, sultims, uogienėms, desertams, marmeladui, saldainiams, tortams, salotoms ir begalei kitų patiekalų. Tačiau, greičiausiai daugelis sutiks, kad vis dėlto skaniausi jie švieži. Ar žinojote, kad Kinijoje mandarinas – turto ir sėkmės simbolis. Būtent todėl švenčių proga juos dovanoja draugams, artimiesiems ir šeimos nariams. Šioje šalyje nuo seno ant šventinio stalo būdavo ratu išdėliojami aštuoni mandarinai, kurie simbolizuodavo begalybę ir pritraukdavo į namus finansinę sėkmę. Ką jau kalbėti apie jų naudą organizmui...
daugiau
1921 - 1930 iš 2062 Pirmas puslapis  Į ankstesnį puslapį  191 192 193 194 195 196 197 198 199 200  Į sekantį puslapį  Paskutinis puslapis 
 

    

Ieškomiausių TOP 5Naudingos nuorodos