vaistai.lt
Vyrų nuomonė. Ar gražaus moters kūno turi būti daug?Svoris – neišsemiama tema. Moterys nuolat yra nepatenkintos skaičiais, kuriuos rodo svarstyklės, tad puola laikyti drastiškų dietų arba iš panikos dar labiau pradeda valgyti. O ką mano vyrai apie merginų svorį, kokių formų moteris jiems – tobuliausia?
daugiau
Dažniausios plaukų slinkimo priežastys: apie kai kurias net nepagalvojotePlaukų slinkimas yra natūralus organizmo reiškinys. Visai normalu, jei per dieną išslenka apie 100 plaukų. Tačiau jei pastebėjote kur kas gausesnius jų kuokštus, reikėtų išsiaiškinti, kodėl taip vyksta. Galbūt organizmas funkcionuoja ne taip, kaip turėtų.
daugiau
Medus: močiučių gudrybės, kurios padeda puoselėti grožįDaugelis mūsų jau turi pirmojo medaus ir vis pasmaguriauja: įsideda šaukštelį kitą į arbatą, tepa ant sūrio ir pan. Tačiau medus ne tik saldi pagunda ir vaistas, bet ir grožio sergėtojas. Pasilikite šio natūralaus produkto grožio procedūroms.
daugiau
Kas nutinka, kai nustojate naudoti kosmetikąSu makiažu jaučiatės gražesnė, labiau pasitikite savimi. Per kelias minutes, vos keliais šepetėlio brūkštelėjimais paryškinusi savo bruožus pasijuntate geriau. Tačiau jei nustotumėte naudoti kosmetiką, pastebėtumėte nuostabių dalykų.
daugiau
Celiulitas ir jo prevencija: ką daryti norint panaikinti celiulito žymes per trumpą laiką?Dažniausiai apie celiulitą pradedame galvoti pavasarį ar vasarą, esant šiltam sezonui, nes norime būtų grakščios, lieknos, be celiulito sukeltų žymių ant mūsų kūno. Vasarai artėjant į pabaigą celiulito tema išlieka ne ką mažiau aktuali. Juk norima, kad dailus ir stangrus kūnas džiugintų ir paskutinėmis vasaros dienomis.
daugiau
Senovės grožio triukai, kuriuos naudojame ir dabarKai kurios makiažo, plaukų grožio paslaptys atrodo visiškai naujos? O ar pagalvojote, kad daugelį dalykų, kuriuos laikome šių dienų tendencijomis, yra žinomi jau nuo seniausių laikų.
daugiau
Dėl gražių blakstienų moterys linkusios vartoti ir vaistusIlgos, tankios ir sveikos blakstienos - moters akių puošmena, tačiau norint, kad jos atrodytų nepriekaištingai, būtina tinkamai pasirinkti priežiūros priemones. „Eurovaistinės“ farmacininkė Laura Vanagaitė pasakoja, kad į vaistinių specialistus kreipiasi klientės, kurios blakstienų augimui renkasi net ir receptinius vaistus, skirtus glaukomai gydyti.
daugiau
Valgykite riešutus – jie padeda puoselėti grožįRūpindamiesi savo išvaizda, dažnai pamirštame svarbų dalyką – grožis prasideda iš vidaus. Tad tausoti jį turėtume pradėti ne nuo kosmetikos priemonių, o nuo subalansuotos mitybos. Mokslininkai ir sveikatos specialistai atskleidžia 4 priežastis, dėl kurių riešutai laikomi vienu efektyviausių mūsų grožį puoselėjančių produktų.
daugiau
Įžymybių grožio paslaptys. Ką jos daro, kad atrodo taip gerai?Daugelis moterų žvelgia į Holivudo žvaigždžių nuotraukas ir galvoja, ką aktorės ir dainininkės daro, kad atrodo taip gerai. Pasirodo, kasdienė įžymybių grožio rutina nedaug skiriasi nuo to, ką daro kiekviena moteris.
daugiau
Užkietėję grybautojai jau spėjo prisirinkti pirmųjų miško gėrybių ir jomis pasidžiaugti. Tačiau visiems neprošal prisiminti, kuo grybai naudingi ir kaip juos tinkamai apdoroti.Kuri gi moteris nesvajoja apie žvilgančius plaukus ir stiprius nagus – stipriausius grožio ginklus. Jei subalansuosite mitybą, ši jūsų svajonė išsipildys. Tam, kad pasirūpintumėte storais ir sveikais plaukais bei nagais, nereikia savo šaldytuvo perpildyti įvairių rūšių maisto produktais.
daugiau
91 - 100 iš 706 Pirmas puslapis  Į ankstesnį puslapį  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Į sekantį puslapį  Paskutinis puslapis 
 
Ieškomiausių TOP 5Naudingos nuorodos