vaistai.lt
Po pagalbinio apvaisinimo Kauno klinikų Reprodukcinės medicinos centre gimė pirmasis kūdikis

Istorinis įvykis – Kauno klinikose gimė pirmasis kūdikis po pagalbinio apvaisinimo Kauno klinikų Reprodukcinės medicinos centre. Pasak centro vadovės doc. Eglės Drejerienės, pastojimo tikimybė buvo nedidelė, tačiau moteris pastojo ir sėkmingai išnešiojo vaikelį.

 

COVID-19 2020 birželio 30

COVID-19    0.88% 4.273,808

pastarosios paros sergančiųjų padidėjimas 0.88%, lyginant su praėjusia para, viso dabar sergančių - 4.273,808

Šalia kasdien žiniasklaidos skelbiamos informacijos apie koronaviruso COVID-19 naujienas pateikiame dinaminę eigą ir rečiau skelbiamus duomenis.

Netvarkinga stovyklavietė vilioja graužikus

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras (ULAC) informuoja, kad šilti orai palankūs ne tik nariuotakojams, bet ir graužikams. Stovyklavietėse paliekamas maistas, šiukšlės ir tanki žolė, kurioje lengva pasislėpti, privilioja šiuos nemalonius svečius, visai nebijančius poilsiautojų.

Dėl biomedicininių tyrimų ekspertų darbo apmokėjimo spręs SAM

Vyriausybė šiandien posėdyje pavedė Sveikatos apsaugos ministerijai (SAM) nustatyti Lietuvos bioetikos komiteto (LBEK) Biomedicininių tyrimų ekspertų grupės narių darbo apmokėjimo tvarką. Tai reiškia, kad ir toliau galios bendri principai, taikomi tokių komisijų darbo apmokėjimui, tačiau konkrečius dydžius, atsižvelgusi į specifiškumą, nustatys SAM. 

Pirmą kartą ruošiate žuvį? Štai ką reikėtų žinoti

Keturi patarimai, padėsiantys pirmą kartą ruošiantiems žuvį, ir receptai, pagal kuriuos ją skaniai pagaminti galės net virtuvės pirmokas. Pasak „Iki“ maisto ekspertės Vilmos Juodkazienės, vasarą, kai norisi lengvesnio ir sveikesnio maisto, žuvis gali tapti puikia išeitimi.

Baltmė nėra kosmetinis defektas – liga veikia gyvenimo kokybę ir emocinę būseną

Birželio 25 d. minima tarptautinė baltmės (lot. vitiligo) diena. Praeitais metais VU medicinos studentai, vadovaujami prof. Dr. Matildos Bylaitės-Bučinskienės, atliko baltme sergančių pacientų gyvenimo kokybę vertinantį tyrimą. Jis atkleidė, jog dauguma sergančiųjų jaudinasi dėl tolimesnio ligos išplitimo, taip pat jaučia nerimą dėl pakitusios odos išvaizdos, - skelbiama pranešime žiniasklaidai.


Ar kartais pabundate, manydami, kad girdėjote sprogimą? Šis keistas sindromas vargina labai daug žmonių

Sprogstančios galvos sindromas skamba kaip animacinių filmų kūrėjų sugalvota liga. Tačiau tai - rimtas neurologinis sutrikimas, kuris labai erzina nuo jo kenčiančius žmones. Sprogstančios galvos sindromas yra labai dažnas - jo simptomus kartais jaučia net 10-14 % žmonių.

 

    

Ieškomiausių TOP 5


Naudingos nuorodos